Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes húzni egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes húzni egy fiú agyát?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a párommal, de ezt a másfél évet úgy bekkeltem ki, hogy sokat tódítottam lódítottam neki. Péld. kamu profilokról írtam neki lányok nevében hogy vajon megcsalnae aztán meg másra fogtam akitől ő most meg akar védeni mint zaklatómtól. Szerintem emiatt szeretett belém, mert nem tudja, hogy ezeket én csináltam. Félek egyszer rájön és kiszeret belőlem.

2014. dec. 9. 17:20
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb, ha bevallanád neki, szánalmas húzás volt tőled.
2014. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
De akkor dobni fog.
2014. dec. 9. 17:23
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Száááánalom.. Egy párkapcsolat nagyon fontos részét képezi a kölcsönös bizalom.. Anélkül hülyeség..
2014. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Ő tökéletesen megbízik bennem, ez a legrosszabb a dologban. Eszébe sem jut, hogy én lehetek a "zaklató".
2014. dec. 9. 17:25
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez most tényleg komoly, akkor te beteg vagy. Sajnálom a párodat, remélhetőleg hamar rájön, hogy ki is vagy te.
2014. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogy rólad beszélnek??? Te nem bízol meg benne és ez nagyon gáz, akkor minek vagy vele? Így nem lehet egy kapcsolatban élni, csoda hogy az sms meg telefonkönyvét meg a híváslistáját nem nézed át... Bár már lehet olyat is csináltál...
2014. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
És mi az istennek csinálsz ilyen hülyeségeket? Totál pszicho. Az biztos, hogy nagyot csalódnék, ha valami ilyen kiderülne a barátnőmről... igazából mivel érthetetlen az egész, ezért extrém félelmetes. Főleg az, hogy ha ilyenre képes, akkor még mire? Megzsarol, hogy felvágja az ereit ha nem tetszik neki valami? Beteg.
2014. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Bizalmatlan a sok eddigi rossz kapcsolatom miatt vagyok, így jobb mindent ellenőrizni. Ráadásul a lényeg az, hogy benne fel sem merül, hogy én lehetek ez. Ő is őrültnek tartja amit "az az illető csinál". Pont ez a jó, hogy sokkban tarthatom ezzel tulajdonképpen. Szerintem pedig nem beteg, hanem nő vagyok, akinek céljai vannak. Ezeket valósítom meg és jó úton járok, csak most furdal a lelkiismeret. Vagy csak buta a barátom hogy beveszi mind azt amit mondok?
2014. dec. 9. 17:35
 9/56 anonim ***** válasza:
Remélem, minél előbb rájön, és kidob, mint macskát szarni.
2014. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Nem tud rájönni, hogyan jönne rá?
2014. dec. 9. 17:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!