Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval.Lehet hülyeségnek fog tűnni,de nekem erre van szükségem.Azt mondja sok ember,hogy amikor már úgy érzed nincs remény,senkid és semmid nincs..Akkor a földre fog szállni egy angyal,hogy segítsen..Nekem már csak egy angyal segíthetne.Csak nem tudom hol találjak rá.Kerestem már erdőben,nyugodt helyeken,vizeknél..De nem jelentkezett..Volt hogy sírva könyörögtem,hogy gyere kérlek,egy angyalra van szükségem.De nem jött.Pedig mondták nekem,hogy keressek egy angyalt,ő segíteni fog nekem.De nem tudom hol találjam meg...Tudom beteg dolog..De légyszives segítsetek,hogy mit jelent ez az egész,meg hogy juthatok angyalhoz,hol találom meg...
2017. aug. 12. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
L S D. Angyalok mindenütt; de vigyázz, hogy egyik se menjen a szemedbe
2017. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Csótár A nikó válasza:
Zaklatottnak tűnsz.Mi lenne,ha a görcsös angyalvadászatosdi helyett megnyugodnál?Átgondolhatnád a dolgaidat.Nem tudom,vannak-e angyalok.De amíg előkerül a sajátod kezdj saját magadon segíteni.Apró lépésekre gondolok nem világmegváltásra kapásból.
2017. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az angyalok a következőket szeretik:

- véded a környezetet, fát ültetsz, szemetet gyűjtesz, virágot locsolsz, gondozod a házi állatodat, alaposan kitakarítasz stb.

- kedves és segítőkész vagy az emberekkel.


- rajzolhatsz is neki kedves dolgokat: virágokat, szíveket, pozitív, boldog ábrákat. Nem sírni kell, hanem csupa jót tenni.



Kb ennyi.


Ne úgy képzeld el, hogy egyszer csak ott áll előtted és lesz társad, segítőd...

2017. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szirty ***** válasza:
88%

"A negativ kommentekre nincs szükségem."


Az igazság soha nem csak csupa pozitív dolog!

2017. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szükséged negatív kommentekre, mert már te is csak negatív vagy. Valahogy abba kéne hagyni az örökös önsajnálatot, szétnézni kicsit, hogy mennyi bánat, fájdalom és tragikus dolog történik meg emberekkel, gyerekekkel, állatokkal. És akkor nézd meg a te életed, lehet hogy a tiedben nincs is ennyi szenvedés, csak míg a másokéval nem találkozol, nem érzed.

Elég ha minden este 6-kor bekapcsolod az RTL Klubot, és nézed a híreket. Csak negatív eseményekkel van tele.

Ne angyalra várj, az angyalt önmagadban keresd!Ismerd meg önmagadat, ehhez kérj segítséget, majd apró lépésekben javíts az életeden.

Amúgy könnyebben tudnánk válaszolni, ha tudnánk hány éves vagy, mi a problémád.

Én is voltam már padlón, és akkor jöttek bajban lévő emberek, akiket észrevettem. Lehet egy angyal küldte őket az utamba? Nekem csak az volt a dolgom hogy észrevegyem az ő bajukat? Lehet.Elkezdtem a saját lehetőségeimen belül nekik segíteni, és mindjárt nem keseregtem a saját kicsi bajaimon.

2017. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Amikor a legnagyobb mélyponton vagy,akkor jelennek meg.. Mindíg máshogy..Van hogy egy ember jön hozzád..Egyszer velem is volt ilyen..

Életem egyik legrosszabb napja volt..A depresszió küszöbén voltam,és csak bolyongtam céltalanul a városban...Leültem egy padra,sírdogáltam magamban..Aztán egyszer csak valaki oda jött hozzám..Elkezdett valamit mondani..Nem értettem.. visszakérdeztem hogy mit mondott,majd annyit felelt,hogy “Ne legyen rossz kedve..Hisz ön akkor a legszebb,ha mosolyog..az áll jól,ha mosolyog..Kérem a kedvemért ne sírjon tovább! :) (Sírva mosolyogtam egyet és megtöröltem a szemem..) Aztán mire akartam neki válaszolni,eltűnt.. Mintha ott sem lett volna,vagy mintha haluztam volna..Hihetetlen volt, jó érzéssel töltött el..Nem sírtam,és feltöltött energiával ez a bácsi..:) Az amgyalok köztünk élnek..:) 💕

2017. nov. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!