Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Az elefántot milyen irányba...

Az elefántot milyen irányba kell állitani?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 10:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

És kiegészíteném azzal, hogy ha 7 különböző méretű, ajándékba kapott elefántod van, az még nagyobb szerencse.

Nekem már van vagy 15 elefántom, de a 7 ajándékba kapott sehogyse gyűlik össze. :D

13L

2010. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha az ormánya felfelé áll, akkor az ejtó felé, ka lefelé, akkor az ablak felé kell irányítani, ugyani a felfelé álló ormány vonzza a pozitív energákat befelé, a lefelé álló, pedig tolja a negatív energiákat kifelé. Szép napot.
2010. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%

Részlet a harmonet egyik harmóniakártyájáról: "Van egy feng shui babona, mely szerint életünk során hét elefántot kell összegyűjtenünk, hogy jómódban és gazdagságban éljünk, szerencsések legyünk. Fontos azonban, hogy az elefánt ormány az égnek álljon!"


Hogy minek a jelképe az elefánt? "Az indiai mitológiában Ganésa. A tudomány, az erőteljesség, a szerencse és a bölcsesség istene.... Az elefánt nem csak a hosszú élet, az erő, a szülői szilárdság, bőség és termékenység - tehát inden földi jó, hanem a tudás, bölcsesség és alázatosság egy jelképe is... Az elefánt egyúttal hosszúéletet, erőt, jó egészséget hoz neked."


És egy érdekesség: "A keleti tanításokban a szép nő lépése oly kecses, akár az elefánté." Na tessék!:)Magyarázat: "Figyeld csak meg az elefántok járását!"


egyik korábbi válaszoló

2010. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok hogy ablak fel kell néznie :)
2010. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
88%
szerintem hagyd,hogy arra nézzen amerre akar.Ha pedig beforgatod valamelyik irányba gondolom ha nem tetszik neki úgyis megfordul
2010. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Gosztola Ferenc válasza:
48%
Még egyszer mert nem vagyok bízós ,hogy elment a kérdés .Milyen égtáj felé kel nézetni az elefántot ,és Jelentőségei "pld" Észak -észak nyugat ,-vagy D:D,K Vagy É-K IRÁNYOK és mi a jelentőségük az égtájaknak! EZT JÓ LENNE TUDNI Köszike
2011. máj. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én akárhogy csináltam, sose lett se jobb, se szerencsésebb az életem.
máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!