Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan zajlik egy jóslás? A...

Hogyan zajlik egy jóslás? A jósnő csak úgy mondja, amit lát vagy kérdéseket kell feltennem neki?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 12:05
 1/10 anonim válasza:
48%
Ne légy idióta...
2019. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Úgy, hogy kikészíted a honoráriumot, minél nagyobb az összeg, annál többet kérdezhetsz.
2019. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Ha a jósnő valóban a jövőbe látna, akkor nem kéne a kérdéseket sem feltenni neki, hisz már előre tudná, nemde?


Na itt bukik ki többek között, hogy ezek mind csalók.

2019. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Akinél én voltam, az az ember még azt is tudta, mi érdekel engem. Az első órában ki se kellett nyissam a szám. Ja, és megmondta, hogy jegyzeteljek bátran, mert amiket mond, azért felelősséget is vállal. A második órában persze én is feltettem neki kérdéseket, némelyiken jót kacagott.
2019. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És minden be is jött amit jósólt, 4-es?
2019. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

négyes vagyok


Igen, bejött, kb. 90%-ban. A leghasznosabb rész az volt, hogy előre figyelmeztetett bizonyos dolgokra, és azok elkerülési lehetőségeire.

2019. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
A 4-es válaszolót kérdezném, hogy milyen kártyából jósolt? És mennyi időre előre, ezt lehet egyáltalán tudni? Köszönöm!
2019. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ******?! ***** válasza:
29%
A jós(nő) elkezd beszélni és utána befejezi, de ezalatt felületes jóslatokat ad neked. A személyes jóslatok már pszichologizálják a karakteredet is. <<-- Az utóbbi nagyobb stílű csalás. Ez nem olyan, hogy "hit kérdése" << ez 100%-ban legális csalás. Mit látnak ezek a jósok? Pénzt, azt látnak! Áldozatokat látnak, hülyeket látnak, disznók a vágóhídon, ezeket látják! De ők is csak emberek, nem igaz?
2019. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

négyes vagyok


Nem kártyából jósol, hanem horoszkópkészítő.


Tapasztalatom szerint a hártyavetés egy nagyon éles pillanatkép tud lenni, a horoszkópkészítés meg egy életterv kifejtése. Olyan, mint a nagyváros térképe a pillanatképhez hasonlítva. Mindkettőnek megvan az értéke és a haszna.

2019. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krúdy Gyula ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én ahogy szoktam, vagy ha hozzáértő emberkéhez mész akkor minden amire egy igazi ~jósnak szüksége van már a kezdetekkor adott. Ha kérdéseket kellene feltenni az eléggé gagyi lenne... Nekem annyira van szükségem, hogy lássam egy másik ember szemét. Egy fénykép bőven elég. Van ismerősöm aki aura tapintással jósol. Egy másik ismerősöm (ne kérdezd hogyan) az emberek ~illatából mond meg dolgokat. Minden hozzáértő emberkének kialakul egyfajta érzékelése ami néha sajátos, néha szokványos (lélektől függ). Ha kérdéseket kell feltenni az... kóklerkedés szerintem. Leszámítva azt az egy esetet ha hangból tud jósolni. De ott szintén nem kéne kérdés elég egy bemutatkozás.


Ja igen... ha bárki pénzt kér bármi ilyesmiért az szintén egyenlő a kóklerkedéssel.

2019. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!