Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a jósnőknek be...

Ti hisztek a jósnőknek be jött amit jósoltak?

Figyelt kérdés
Gondolkozom h el kéne menni egyhez csak nemtudom h van-e értelme.

2019. ápr. 2. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Nincs értelme.
2019. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Van értelme.

A szegény , csalásból élő jósnő gyerekeinek is meg kell élni valamiből!

Önzetlen segítséged ehhez járul hozzá.

2019. ápr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha van felesleges pénzed, miért ne? Bár több értelme lenne inkább jótékony célra fordítani, mint csalòknak tömni a zsebét. De a te döntésed.
2019. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nővérem mindig elmegy jósnőhöz, hisz benne. Szerinte mindig bejön amit mond. Rábeszélt menjek el én is, és tuti nekem is olyat jósol majd ami be is jön. Sosem voltam ilyen helyen, így a kíváncsiságom győzött. Elmentem. A jósnő kedves volt, folyamatosan kedvesen beszélt. Észrevettem, hogy a beszélgetés fonala végül is a magán életemre is utalt..

- ugye drága, boldog?

. hááátt

- értem én. a férfiak nem mindig olyanok ahogy elképzeltük igaz??

- látom sokat dolgozik...

- óó igen, sok a túlóra..

- igen.igen..

Nos akkor nézzük a tenyerét kedves..

- Azt látom, hogy a párkapcsolata megszokottá vált, de eljön majd a nap, hogy találkozik élete párjával..

- látom, hogy anyagilag stabil lesz.. Bla bla bla..

Voltaképpen a csevegése, és az ártatlan kérdéseiből kreál egy jóslást..

Erről nekem egy Gálvölgyi paródia jutott eszembe amikor időjós volt. " Esni fog, de lehet napsütés lesz. Keleten havazni fog, de lehet nem."

Szóval nekem a jósnő semmit nem tudott jósolni, mert nem panaszkodtam neki, nem beszélgettem neki, nem mondtam el semmit, csak az általános kérdéseire adtam szűkszavú válaszokat..

2019. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Én már voltam, kipróbáltam kíváncsiságból, egyszer egy jósnál, egyszer egy lélekgyógyásznál. Nem igazán jósolnak a jövőre nézve. Hatással vannak az emberekre, mert nagyon jól olvasnak a testbeszédből, mimikából. Inkább olyanokat mondanak, hogy te milyen vagy, milyen típus. Mondanak sok általánosságot, amit bárkire igaz lehet. Aztán jön valami a jövőre nézve, amihez hozzáteszik, hogy ez nem biztos, mert attól függ, hogy te hogyan alakítod az életed. Szóval ha nem jön be, akkor te tehetsz róla, nem ő jósolt rosszul :D A lélekgyógyász meg előző életekről beszélt inkább. Na azt hogyan ellenőrzöd, hogy igaz-e? :D

Aztán lett egy ismerősöm, aki jóslással foglalkozik. Róla nyilván tudom, hogy semmilyen különleges képességgel nem rendelkezik, egyszerűen ez egy üzlet. Nulla befektetéssel iszonyat sok pénzt lehet elszedni a hiszékeny emberektől.

2019. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Egynek hiszek, be is mindig jóslata.

Mivel jó ismerősöm, többször kért kisebb-nagyobb összeget kölcsön.

Mindig megjósolta, mikor, melyik nap adja vissza.

Minden jóslata bevált!

2019. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Vannak olyan jósnők, tisztánlátók akik a kollektív tudatból hozznak le információkat! Semmi segédeszköz nem kell hozzá. Elég ha telefonon beszéltek és egyből kapja veled kapcsolatban az infókat.

Persze ezt az adottságot hozta magával és elötte sokat tett érte. Ebből kifolyólag nem dolgozik ingyen! Tudod van a valamit valamiért elv!

Ha ingyen dolgozna mindig minden apró dologgal (pl.: a nővérem macskája elveszett) felkeresnék!

Ezt igaz történet alapján írtam le.

2019. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Dédimnek jósolt egyszer az egyik munkatársa. Azt mondta neki hogy lesz 3 fia,de az egyikkel nem lesz szerencséje. És tényleg így történt. A 3.fiú meghalt születése után..nem tudom véletlen-e vagy igaza volt a bácsinak :)
2020. febr. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, bejött. Rendszeresen járok hozzá.
2022. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!