Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lottószàmokat szerintetek...

Lottószàmokat szerintetek lehetséges megjósolni?

Figyelt kérdés
Meg lehet csinàlni?? Legalàbb egy négyest.

2019. aug. 26. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ez szerintem valami kozmikus törvény, alapelv lehet , hogy ehhez nem engedik az embereket hozzáférni. Amúgy meg különben nem is lenne ez biznisz, mert minden héten nyerne valaki. Tehát több nyeremény menne ki, mint amennyi összeg befolyik, tehát értelmetlen és veszteséges lenne csinálni.

Van Éles István, ő ilyen visszautaztatásokról előző életekbe szokott beszélni, asszem arra kell rákeresni, hogy Éles István időutazás, és akkor kidob tök érdekes dolgokat a kereső. Videókat. Szal hogy asszem, az egyik ilyen vele történő beszélgetős műsorban is megemlítették a lottószámokat, és már hogy próbálták, hogy akkor ne vissza utaztassák az embereket egy előző életbe, hanem nézzenek meg egy későbbi időpontot, és akkor pl a lottó számok esetén ez így nem működött. Szal ezek szerintem úgy "fölülről", "istenileg" zárolva vannak.

2019. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Még a 20.században egy matematika tanár kiszámolta, hogy mik a nyerő számok, 5x nyert azt hiszem ezzel a trükkel. De piszok nehéz az biztos.
2019. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Itt vannak a kovetkezo 5os lotto szamok:

3, 45, 67, 1, 33

2019. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz , hogy egy matektanár, vagy bárki a jó számokat számolja ki, ahhoz azért sors is kell, meg isteni rásegítés is, pl szerencse formájában . -szerintem. Mert elvileg nem kell, hogy egy ilyen rendszer legyen a számok egymásutánjában, hogy milyeneket húznak ki. Pl két v 3 lottósorsolást is megnézve. Pláne, hogy többször egymás után is sikerüljön neki. Szerintem nem feltétlen 100%-os biztosságra számolta ki , csak bejött neki:D De mondjuk nemtom.
2019. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!