Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósnők minden kérdésemre...

A jósnők minden kérdésemre válaszolnak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel először készülünk jósnőhöz.Tudunk rossz kérdést feltenni? Van olyan kérdés amire elvből nem válaszolnak? #nagyonizgulunk

2019. szept. 16. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem kérdezz-felelek, és még üveggömb sincs.

Kirakja a kártyát, és hablatyol valamit, amit hallani akarsz. Pl látja, hogy szőke vagy, akkor "azt látom a lapokban, egy szőke hölgyet fog választani a férfi, és hűséget, bizalmat" stb. Aztán benyújtja a számlát :) Sok pénzzel készüljetek és kár ezt túlizgulni! OMG!

2019. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Anno megboldogult naiv lánykoromban rengeteg különféle "jóshoz" jártam - volt olyan aki szerelmi kötést is tudott úgy csinálni, hogy nem volt az áldozatról fotó, kitalálta akkor elég a lakóház kapujáról a fénykép, akkor is sikerül a kötés - én meg persze elhittem, és perkáltam :) Szóval tapasztalatból írok, de majd rájöttök ti is. Lehet, idővel.
2019. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, mennyit fizetsz nekik és mit bírnak az arcodról leolvasni. A zömük sarlatán.
2019. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Pénzért bármiről, bármit hazudnak neked.


A barátnőiddel inkább egy állatmenhelynek adjátok a pénzt, ne egy csaló senkinek, aki kiröhög titeket!

2019. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
A hashtag indokolatlan használata az megy, de 2019-ben tiniként/huszonévesként ennyire agyhalottkak vagytok, hogy jósnőhöz jártok?
2019. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
*agyhalottak
2019. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
inkább igyál, az legalább látszik rajtad.
2019. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Számlát kérhetek?
2019. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok olyanról, hogy elvből ne válaszolnának bármilyen kérdésre. Elméletileg azért fizetsz, hogy mindent megtudj, amit akarsz. Egyébként be vagytok-e nála jelentve név szerint a barátnőddel? Ha igen, akkor azért majd ne vedd nagy mágiának, ha utánatok néz valamelyik közösségi oldalon és ott látottak alapján tippeli meg a jeleneteket/jövőtöket.

#facebookcheck

2019. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Politikai témakörben nem feltétlen szoktak szerintem. Csak magánéleti-verzióban. Rossz kérdést egyébként szerintem nem tudsz föltenni, én úgy gondolom.
2019. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!