Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A TV2-ben éjszaka van egy élő...

A TV2-ben éjszaka van egy élő müsor, ahol jósnők válaszolnak a betelefonálók kérdésekeire a jövőt illetően. Mennyire hihető az előrejelzés? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak pénzrablás.

Emelt díjas a szám, amit fel kell hívni, és ha felhívod 1x, akkor sem biztos, hogy te kerülsz be.

Ez legfeljebb annyira hihető, mint a Gyurcsók féle távgyógyítás.

A szerencsétlen, elkeseredett embereket vágják át ezekkel.

2010. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jós meg jövendőmondó hadovája hihető? Szégyen hogy ilyen szélhámosok a TV-ben mondják hülyeségeiket.
2010. márc. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik éjjel én is rátaláltam, és néztem egy darabig. Amíg a műsorvezető karatyol az adott jósnővel, addig a szerencsétlen betelefonálóktól lenyulnak egy csomó manit. Mert szerintem nem csak egy vonaluk van, és a percdíj pedig óriási.Á nem is fokozom tovább az izgalmakat! Jósoljak neked látatlanból: Íme a jóslatom:22 éves nő vagy és most nagyon unatkozol. A párkapcsolatod egyenlő a nullával, kishitű vagy, és pénzügyileg sem álsz valami jól, gyerekre is vágyol, de még nem jött el az ideje. Szólj ha tévedtem.Na ez a kamu jóslás!
2010. márc. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezekben eleve nem hiszek, de azt gondolom ha valaki tényleg tudna rendesen jósolni és értene hozzá akkor az nem mutogatná magát a tv-ben és nem alacsonyítaná le ezt az egész jövendőmondós dolgot egy tv műsor színvonalára.

Tehát ezeknek én nem hiszek.


Egyébként párszor belenéztem, látszott, hogy mennyire erőlködnek, sokszor maguk is épphogy nem röhögik el magukat közben illetve már előre tudja mit mondjon.

Ez az egész csak egy betanult dolog. Ssablon alapján "jósolnak".

Aki kicsit is ki tudja elemezni az embereket az pontosan átlátja ezt és csak nevet rajtuk. Egyébként ők is ezt csinálják csak amatőr szinten. Következtetéseket vonnak le abból, amit a betelefonáló mond és így nem nehéz valamit eltalálni. A kétségbeesett ember meg eleve mindent elhisz, szóval nincs nehéz dolguk.


Ha már mindenáron jósoltatni akarsz keress valakit aki nem a médiában futtatja magát hanem tényleg hisz ezekben a dolgokban és már több bevált jóslata volt.

2010. márc. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazat mondanak és megbízhatóak. Akárcsak a horoszkóp. Ezért van az, hogy a 6 milliárd embert 12 csoportra fel lehet osztani. És a csoportokon belül levőkkel ugyanaz történik. Ergo ha egy iszlám terrorista felrobbantja magát és veled egy horoszkópba tartozik akkor kezdj el aggódni.
2010. márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdemes ilyenekre pénzt kiadni. ha működne, mindenki betelefonálgatna nem?:D
2010. márc. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hallo hallo

jonapot kívánok...

maga férfi?

nem

akkor nő?

honnan tudta?

2010. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!