Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Más is érzi, hogy hamarosan...

Más is érzi, hogy hamarosan itt a VILÁGVÉGE? más is érzi?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 10:25
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
61%
Igen!
2019. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2019. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

hogy érted hogy világvége?

érzem, hogy hamarosan egy balhé lesz, de csak a szokásos. Semmi extra...

2019. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Mikor kb 10 èvvel ezelött erröl zengtek a jehovàk is? azt sem tudtam hova tenni.elvileg mar 2000 ben ki kellett volna halnunk.


A vonzas törvenye miatt agyalok neha azon ha az egesz emberiseg maga teremti az anyagi vilagot a hite szerint (ha elhiszed hogy tudsz autot csinalni akkor lesz csak auto stb ha elhiszed hogy tudsz teleportalni akkor lehet majd csak teleportalni is),vagy kepekkel vizualod hogy lesz egy porsched es ki van ragasztva a falra es lesz is, ezzel a logikaval azaz azzal hogy a gondolat teremtö hatasu, ha a földröl az egesz emberiseg katasztrofakat vizional, mi magunk teremtjük azt meg mert minden agybol indul az okozza a tudattalan tetteket is es eredmenyt is.


Magyaran a vonzas törvenye szerint miota a cigin betegseg képek vannak, azota elvileg nönie kellett a megbetegedesek szàmànak is. Ilketve aranyaiban azaz szamolva a leszokok szamaval.



Kivancsi lennék arra, ha cigin levö kepek elött 10 dohanyosbol meghalt rakban pl 5, addig ma amikor rakos képek vannak rajta 10 dphanyosbol magasabb lett e az elhalalozok szama.

Egy rakas mindenröl nem keszitenek statisztikat amire pedig en olyan kivancsi lennék.

2019. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

Hát én nem is tudom...

De eddig már negyvenkét világvégét túléltem, valahogy csak lesz a negyvenharmadikkal is...

Majd utána elmesélem, jó?

2019. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Szoval ha van igazsag a vonzas törvenyeben akkor a vilagveget (ha az a föl vègét jelenti),maga az emberiseg teremti meg a gondolataival fèlelmeivel(es most nem a környezetszennyezest ertem alatta)
2019. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Csak tartanánk már ott!
2019. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%

Vallásos ember vagyok és nekem az a véleményem mind az Amazonas , és minderről a környezet szennyezésről. Hogy.

Isten nem engedi hogy vége legyen a világnak, hanem maximum egy uj kor kezdetét. Nem engedi hogy az emberek tönkretegyék a földet, hanem ő fogja megbűntetni azokat akik szennyezik a földet. NEM LESZ VILÁGVÉGE.

2019. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Alain Delon ***** válasza:
35%
Már egy pár ezer éve erősen érzik az emberek...
2019. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
de az a bizonyos új korral, véget ér a jelen világunk, azaz egy világvége ;D
2019. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!