Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek lesz hamarosan...

Szerintetek lesz hamarosan egy harmadik világháború?

Figyelt kérdés

Nostradamus, Siener van Rensburg, Baba Vanga már megjósolta. Most az USA nincs jó viszonyban Iránnal és Oroszországgal. Lehet, hogy ebből pattan ki a harmadik világháború?

Mit csinálsz majd, ha a hírekben látni fogod, hogy kitört a harmadik világháború?



2019. júl. 22. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem előbb utóbb lesz, de az közel sem fog hasonlítani az eddigi háborúkra.

Nagyon nem fodsz tudni tenni semmit, mert vagy vegyi fegyvert vetnek be (pl megmérgezik az ivóvizet, esetleg elengednek egy vírust), vagy rakétákkal, bombákkal (nem véletlenül kísérletezik pár ország atommal...)

2019. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
2019. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Igazából újabb konkrét világháború senkinek nem érné meg, tehát nem. Hidegháború a nagyhatalmak között pedig szinte folyamatosan van már régóta.
2019. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

A történelem során akadt egy pár őrűlt aki megváltoztatta a világot.Ahhoz képest,napjainkra elég *csak* egy gombot megnyomni.

Az emberi kapzsiság megfékezhetetlen!

Igen,lehetséges a 3.világháború! A nemzetközi felségterületeken zajlanak az incidensek,amibe beletartozik a támadó és a megtámadott is,de nemzetközi viszonylatban nem szólt ezért senki!

Vajon Amerika mit igérhetett az Angoloknak?

Netán ez egy válaszlépés volt valamire?


A neutron ellen nem tudsz semmit sem tenni /az élők halnak meg,ember,állat,növény/ a tárgyak érintetlenül maradnak!

Az iskolákban sem tanítják,mi több semmiféle felvilágosítás nincs azokról a helyekről ahova elérhetnél,ilyen támadás kezdete előtt!

Magyarul:halálra lettél ítélve azok által akiket zabáltatsz!!!

2019. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Az én tudatállapotomból nézve az ember most is háborúban áll. Neked persze a betegség a normális, tehát számodra nincs háború.
2019. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen a tudatállapotod?
2019. júl. 22. 16:04
 7/11 ******?! ***** válasza:
33%
Ha a jóslatokat nézzük már rég megkeltett volna halnunk a megjósolt világkatasztrófák által. Bár nem hiszem, hogy bármit is számítana, mármint számomra lényegtelen, hogy holnap vagy holnapután lesz-e 3.világháború. Viszont, mivel jóslatokra vagyunk kényszerítve, remélhetőleg minél hamarabb... 1-2 éven belül, mert nem szeretek sokáig várni.
2019. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
100%

Én 11 évesen Nostradamus miatt szorongtam, mert a jóslataiból _egyértelműen_ kiolvasták, hogy kitör a III. világháború, még az évtized vége előtt. Akkor 1993-at írtunk. Még film is készült, "Az ember, aki tudta a jövőt" címen, a tékából vették ki szüleim.


Szörnyű volt akkor a világ: feszültség a Közel-Keleten, Irak, Szaddam, széthullott Szovjetunió, anarchisztikus állapotok, délszláv háború, erősödő szélsőségek, növekvő szegénység, általános kiábrándulás... s azóta eltelt 26 békés év Európában.


Ezzel csak azt akarom szemléltetni, hogy 1) az emberek minden korban a végidőket élik és a világ hanyatlását látják a hírekben 2) a Nosradamus és Vanga típusú látnokok jóslatait minden kor saját magára vonatkoztatja. És amit látni akarok, azt előbb-utóbb látni is fogom, ugyebár.

2019. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olvastam Nostradamust is.

A megfejtéseknél nem derül ki egyértelműen,hogy járvány,éhínség,modern harci eszköz,tömeges emberáradat vándorlása,üzemanyag, okozhatja a háborút?

2019. júl. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes EGÉSZ VILÁGOT ÉRINTŐ FELFORDULÁST HOZOTT idén a koronavírus-járvány... Nem lehet ez is egy III. világháborús készülődés?!


"Tömeges emberáradat vándorlása" is várható - minden bizonnyal.


Remélhetőleg még aktuális ez a tavalyi nyáron kiírt kérdés? Talán nem tűnt el a "semmibe" a Tisztelt Kérdés Felvető.


Ui: (Édesanyám haldoklása idején DURVÁN KIÜRESEDETTNEK éreztem az életem.) Ezért csak most tudtam írni választ.

2020. máj. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!