Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy történik a jóslás, és mi...

Szunyo37 kérdése:

Hogy történik a jóslás, és mi a menete?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy hogyan jósol valaki, és nekem is jósolna-e. Komoly válaszokat várok, és jóslókat.

2019. okt. 12. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fizetős jósokat kerülném a helyedben. Aki valóban tud jósolni tudja hogy nem szabad jósolni másoknak.


Tarot kártya vagy rúna az ami segíthet, de az csak iránymutatás soha nem teljesen pontos előrevetítés. Utóbbi kettőt pedig otthon magadnak is tudod csinálni, illetve ezeket is használhatja olyan aki nem ért hozzá, így erősen javaslom is, hogy inkább tanulj meg otthon olvasni valamelyikből.


Elég egy könyv vagy egy jó internetes forrás hozzá. Személyszerint könyvből tanultam, és saját kézzel készített rúnákat használok, de lehet venni szettet is.

Ha emellett döntenél fából készültet ajánlok.

2019. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold fölöslegesen az idődet és/vagy a pénzedet ilyenre. Nincsenek jósok akik tényleg képesek megmondani a jövőt. A legtöbbjük általános dolgokat mond neked ami minden emberre igaz lehet ezért a hiszékeny emberek el is hiszik azt. Ne dőlj be ilyen hülyeségeknek
2019. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden jóslás más és más, mint ahogyan maguk a jósok is. Igazából, aki ért hozzá és jó szándékú, az pénzt nem minden esetben fogad el. Sőt, vannak olyan helyek (0ersze külföldön), ahol egy darab fizetőeszközt sem fogadnak el. Van, aki kőből jósol, van, aki tenyérből, Nap és Hold állásából, kártyából,... Én pl. az utóbbi. Mit szeretnél tudni?
2019. okt. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0=p, billentyűzetet félre nyomtam, bocsi.
2019. okt. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!