Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki születési datum szerint jósol és nem szükséges a személyes jelenlét?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hogy mi?

Úgy érted, hogy ha tudod valaki születési dátumát, annak lényegében ott se kell lennie?

2019. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen elakarta kérni tolem a szul.datumomat es ugy akart josolni... Hogy nem szükséges a személyes jelenlét... En is csodálkoztam..
2019. okt. 30. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
A jóslás amúgy sem egy jó dolog csak egy csábító ötlet amivel le lehet húzni a hiszékeny és/vagy kétségbeesett embereket. Amúgy sem lehet jósolni így ahogy leírtad meg pláne nem. Ez a jós akit mondasz valószínűleg csak nem akarja hogy ott legyél mikor mondja a kitalációit neked mert így könnyebben tud kamuzni
2019. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

jósolni abból amúgy is nehéz, legalábbis én eddig mindet sikeresen meghiúsítottam, legalábbis az én nézőpontom szerint. szerintem az afféle előzmény vagy thriller fele..

amiről tudod, hogy megtörtént azt tudja bizonyítani, és egy alternatívát mutat a jövőre nézve, ismétlem alternatívát

és igen nem kell ott lened ennél csak a születési dátumod +óra perc és kész leszűr valamit, én mellénézem a mbti-t és miért ne a vércsoportot is...az mbti pöppet pontosabb volt nekem, hobbi szinten elemeztem magam, nem vagyok benne a szakmában de nézd meg magad

[link]

és ha hasonlítani szeretnél

[link]

ezek voltak az elsők szóval keresgethetsz még

még talán a CPI érdekes lehet de eddig passz

2019. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy tisztánérző/ látó igen, meg tudja csinálni. De nem ilyen ezo tv-s sarlatán!

Az asztrológus száraz tényeket tud közölni egyébként. Mindent ,amit a képletből lát. A tisztàn3rző az ember személyisége mögé lát. Ez3rt jó,ha egy asztrológus némi intuicióval rendelkezik, mondjuk sajnos azt tanulni nem lehet.

2019. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szám és név misztikának hívják...

Ilyet én is csinálok.

Ebben a két adatodban benne van az hogy miért születtél, ki vagy te valójában... A vezeték neveddel mit örököltél. Vannak domináns és hiányzó számok. Kideríthető hogy miben vagy/lennél szerencsés, mit támogat a létezés stb stb. Nagyon érdekesek de nagy jóslást nem lehet belőle kihozni. Inkább csak annyit hogy megfejtsd magad és hogy mért születtél ide. :)

2019. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ilyenekhez értőek úgy is tudnak akármit csinálni, hogy semmi sincs megadva.

Pl én megkérem, hogy küldjön önbizalmi energiát a gyerekemnek, jósoljon közeljövőbe kártyából a szomszédomnak, válaszoljon egy kérdésre fentről az anyámnak, és nézze meg a párom személyiségében a feszültség mai átlag mértékét, akkor megcsinálja, pedig ezek az emberek még csak nem is tudnak róla.

2019. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen, de az nem jóslás, hanem asztrológiai jellemzés.
2019. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csinálok ilyet, bárkinek bekamuzok bármit bárkiről. Csak utalj át 150 000-et. Mondom a számlaszámot!
2019. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

XD nem túl drága? vegyél le egy nullát és lehet hívni is fognak :)) idővel meg növelheted az árakat

(szerintem még működne is)

2019. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!