Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológushoz (TB)...

Egy pszichológushoz (TB) egyszer lehet csak terápiára járni meghatározott ideig vagy lehet csak velem van személyes baja?

Figyelt kérdés
Jártam tavaly 5-6 hónapot és idén is szükségem lett volna de az orvosomnak azt mondta voltam már egyszer és ezért nem lehetek. Másoktól meg azt hallottam lehet.

2017. dec. 8. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez baromság..miért ne lehetne? Elég gáz, hogy megtagadja a munkáját. Nem lehet hogy valami félreértés? Beszélj a pszichológussal közvetlenül
2017. dec. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szenes43 ***** válasza:
TB.-re sokan várnak hogy sorra kerüljenek. Mikor jártál tavaly akkor egy kezelési tervet csinált veled végig a pszichológusod 5-6 hónap alatt. Mikor elváltatok csak látta az állapotodat hogy javult e. Ez a javulás az idén esetleg újbóli megerősítő kezelést kíván. Azt viszont a pszichiáter szakorvos dönti el hogy te kezelésre szorulsz vagy sem. Nincs korlát csak sokan várnak a TB.s terápiára.
2017. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem változott az állapotom mikor lezárult. Azóta új pszichiáterem van ő meg úgy látta kell de a "kedves" pszichológusom Paksa Katalin ő azt mondta csak egyszer lehet. Úgy tudom ,gondolom személyes oka van ennek meg esetleg a kudarca
2017. dec. 18. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:

A pszichiáter utal be pszichológushoz. Ha azzal a nővel nem tudtok jól működni együtt, akkor másik pszichológushoz kell időpont. De ezt az orvosoddal kéne megbeszélni, nem pedig itt lejáratni valakit.

(be is jelentem, hogy töröljék a nevét...)

2021. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!