Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelentenek a lapok?

Mit jelentenek a lapok?

Figyelt kérdés

Özvegyasszony

Katonatiszt

Váratlan öröm


Egy fiúval ismerkedünk és kiderült, hogy munkahelyet fog váltani, így nem nagyon fogunk találkozni. Szerintetek van még remény?



2019. nov. 4. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Van
2019. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben? :-)
2019. nov. 4. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
A lapok azt jelentik hogy ott keresel választ ahol nem kellene. Túl hiszékeny vagy és ez elnyomja a logikus ésszerű gondolkodást benned és emiatt nem fogod megtalálni a választ hogy van-e remény.
2019. nov. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tud normális választ is írni? Hálás lennék...
2019. nov. 5. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt írtam, nem értem mi a gond vele
2019. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem értesz a jósláshoz, nincs hozzá tehetséged akármit is raksz ki csak pár papírlap lesz, semmi értelemmel, nem a valóságot fogja megmutatni.
2019. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
#6 ígyis úgyis csak papírlapok semmi jelentéssel
2019. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es, ha ezt gondolod miért vagy ebben a rovatban? Én sem hiszek a politikusokban de nem is megyek a politika rovatba.
2019. nov. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt hátha megkímélek pár embert attól hogy hülyét csináljon magából, esetleg sok pénzt öljön olyanba aminek semmi értelme, vagy csak szimplán elérjem hogy rájöjjön hogy értelmetlen amit csinál (jelen esetben tarotkártya)

Másrészt vannak itt nagyon vicces dolgok :)

2019. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!