Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelentenek a lapok? ...

Mit jelentenek a lapok? Kevés pénz, Remény, Féltékenység

Figyelt kérdés
Párommal kapcsolatban húztam hétfőn. Tegnap este kiderült fenn van egy párkereső oldalon. Van egy két és féleves kislányunk. Szerintetek? Nem tudom mitévő legyek...

2019. szept. 26. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Elveszett a remény, nem hűséges.

Viszont ne a kártyalapok alapján dönts ilyen fontos kérdésekben.

Meg tudjátok beszélni? Elmondja őszintén, hogy mit érez? Hogy miért volt erre szükség? Szeretné veled komolyan folytatni? Meg lehet oldani azt, ami miatt így alakult?


Vagy ilyen típus? Szeret csajozni? Akkor minél előbb kezdj új életet nélküle.

2019. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tegnap este tudtam meg még nem beszéltem vele, ma korán reggel dolgozni ment. Természetesen nem a kártya alapján döntök, csak kiváncsi voltam mit jelent. Nem tudom mit csináljak ha tényleg megcsalt, még gyesen vagyok, nem tudnék hova menni a kicsivel.
2019. szept. 26. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Visszajött a remény, hűséges.


A kártyalapok alapján dönts ilyen fontos kérdésekben.


Meg tudjátok beszélni? Elmondja őszintén, hogy mit érez? Hogy miért volt erre szükség? Szeretné veled komolyan folytatni? Meg lehet oldani azt, ami miatt így alakult?



Vagy ilyen típus? Szeret csajozni? Akkor minél előbb kezdj új életet vele.

2019. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, szóval szerinted pont a fordítottját jelenti?
2019. szept. 28. 13:04
 5/5 Laylah ***** válasza:

Csak a lapokra alapozva a kevés penz valaminek a hiányát jelöli, ez esetben a hűségét (jelenthet érzelmileg eltávolodó feleket is a kapcsolaton belül, a férjedre ez is igaz lehet). Reménykedsz, hogy javítható a dolog. A féltékenység vonatkozhat rád is, valamint arra is, hogy féltékennyé akarod tenni majd a férjed, hogy megpróbáld ráébreszteni, hogy nem magától értetődő az, hogy mellette vagy, de ezt nem tartom valószínűnek.

Amit tanácsolnék, az az, hogy legyél újra az a nő, aki a gyerek előtt voltál. Nem csupán anya vagy, és ő nem csupán apa, hanem egymás társai is vagytok. Lehet, hogy túl sok időt fordítasz a gyerekre, és rá nem marad elég, így máshol keresi a törődést. Vagy szimplán nem állt még rá az agya, hogy apa lett, és még mindig sokkban van a drasztikusan megváltozott helyzet miatt.

2019. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!