Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Notredamusz 2020-es jóslatáról...

Notredamusz 2020-es jóslatáról mit gondólsz? (Megszűnik a pápaság, Trump, Putyin elhuny)

Figyelt kérdés

Ferenc pápa meghal, Trump beteg lesz, Putyint lelövik: Nostradamus jóslatai 2020-ra



Mit jósolt Nostradamus a 2020-as évre?


- Olyan brutális földrengések lesznek, amilyeneket még nem látott az emberiség. A természeti katasztrófa főleg Észak-Amerikát ezen belül is Kaliforniát és Kanadát fogja sújtani.


-Tovább durvul a klímaváltozás. A jégsapkák olvadása nagymértékben felgyorsul. A látnok több hurrikánt is megemlít, amelyek számos országot is sújtanak majd. Ezek nemzeti ellentéteket és további háborúkat válthatnak ki a későbbiekben.


-Az orosz elnök, Vlagyimir Putyin ellen megpróbálnak majd merényletet elkövetni, amit a biztonsági csapata sikeresen megakadályoz. Putyint valaki olyan próbálja félreállítani, aki nagyon közeli embere.


-Nostradamus különösen erőszakos évet jósolt Donald Trump amerikai elnök számára is. Állítólag rejtélyes betegség támadja meg, egyik családtagja pedig közlekedési baleset áldozata lesz.


- Nagy pénzügyi válság jön! Nostradamus 2020-ra vonatkozó előrejelzéseivel összhangban neves pénzügyi szakértők is úgy vélik, hogy a gazdasági káosz már az ajtónk előtt toporog.


- 2020-ban Anglia új királyt fog kapni. A királynő halála az elmúlt 70 év egyik legnagyobb gyászeseménye lesz Nagy-Britanniában. A királynő halálakor az ország legalább 12 napig gyászolni fog és leáll minden tevékenység – a szakértők becslése szerint az ország gazdasága több milliárd fontot veszít majd. Károly herceg veszi át Nagy-Britannia trónját.


-Meghal Ferenc pápa. Utódja egy „fiatalember” lesz, aki 2020-ban „magas rangot fog elérni”. Az új pápa botrányt fog okozni a katolikus egyházban. Ferenc pápa lesz az utolsó igazi pápa, utódja tevékenysége pedig a pápaság intézményének megszűnéséhez vezet.


-Európában számos országban (Olaszországban, Csehországban, Nagy-Britanniában) hatalmas áradások lesznek… és még sorolhatnánk az interneten felbukkanó egyéb jóslatokat 2020-ra, de már ez is túl sok így egyszerre.


2019. dec. 9. 12:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

hát az eddigi jóslatokból kiindulva, necces a cucc.

még az idő jós is téved, pedig 1-2 hetet kell besaccolnia, (nem kevés műszerrel)

a Királynő benne van a korban az benne van a pakliban, viszont szerintem ezt is bőven túléli.

a Pápák, hát volt már nem egy nem igazi pápa a történelemben (paráznaság, fatty...stb)

a pénz válság szigorúan véve még tart, legalábbis nálunk.

merényletet szerintem már megpróbálták, de túlélte.

a föld meg már 2-3 éve helyenként földrengéssel, árral rázogatja le a sok szrt.

2019. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
73%

a föld meg már 2-3 éve helyenként földrengéssel, árral rázogatja le a sok szrt."


Akkor készülj mert a környékeden biztos hogy lesz földrengés. Ezt a Noszteramus is megjósolta.

2019. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Végünk lesz. Soros György ezútral több százezres migràns sereget fog ellenünk küldeni. A magyar határvédők vitézül helyt fognak állni, de hiàba. Minket megölnek, asszonyainkat megerőszakolják és a gonosz Soros György lesz a király. Èn már írom is a végrendeletemet.
2019. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Nostradamus egyetlen jóslatához kötött dátumot, és az 1999 volt. meg ha kötött is volna, kit érdekel? semmi valóságalapja nincs a "jóslatainak"
2019. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
90%

" 2020-ban Anglia új királyt fog kapni. A királynő halála az elmúlt 70 év egyik legnagyobb gyászeseménye lesz Nagy-Britanniában. A királynő halálakor az ország legalább 12 napig gyászolni fog és leáll minden tevékenység – "

Királynő jó egészsgében örvend még ma is. Viszont ha meghal, akkor hivatalosan csak 3 napos gyász lesz, és nem 12 nap. Ezt már réges régen bejelnetették, hogy így lesz, mert ez a szokás. Azon a 3 napon minden gyár, bolt, üzlet bezár.Még a maguk törvényeik szerint élő paki boltoknak is be kell zárniuk. Károly mint legidősebb fia lesz az utódja. Ehhez nem kell jósnak lenni, ez a törvény. Kint élek Angliában, ezt már elmagyarázták az angolok nekem, hogy mi várható királynő halála esetén.

Egyszer láttam egy dokumentum filmet Notradamusról. Ott egy történész azt mondta, hogy Notradamus mindig ködösen jósolt, és sok jóslatnál ma már nem is tudni, hogy ő jósolta vagy valaki más írta csak a nevében. A jóslatokat mindig úgy fordítják, értelmezik ahogy a helyzet kívánja. A filmben egyébként megjósolta a 3-dik világháborút is ami 1999.ben fog elkezdődni, és 7 évtől 30 évig is tarthat. A háború végét egy Francia király fogja befejezni, és a földön újra béke lesz. Igaz a föld lakosságának a 90%-a halott lesz... Hát ez sem jött be hál istennek.

2019. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen ember aki megfejtse Nosztrit.

Hacsak nincsen diplomája asztrológiából, irodalomtudományból és mellette időmilliomosnak is kell legyen.

Csillagállások jelölik a dátumokat és multiplikált szimbólumok a szereplőket.

Természetesen az események sem értelmezhetőek normálisan.

Összevissza vannak! Egyik strófa tizenkilencedik század első fele, két versszakkal később már a huszonegyedik századról ír.

Bolondéria az egész.

2019. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
94%
Ezt most hány embernek kell továbbküldeni, hogy ne következzen be a jóslat?
2019. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Én már katam levelet, hogy Trump nincs jól és nem akarok-e pápa lenni.
2019. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Aszolult nem hiteles Nosztradamus !!!

Sem egy face profilja, sem egy honlapja nem volt🤣😂😂😂😂

2019. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Elolvastam a válaszokat, de valahogy nem lettem okosabb. Sokkal hasznosabb lenne, ha a kérdésemre válaszolnának sokan, nem pedig becsmérelnének.


# 1/19 Áh, a királynő nem hal meg. God bless the Queen."


Miért, szerinted a királynő örökéletű? Ahogyan az ufomagazinban írták egy reptílián őshüllő? :O

Akkor valóban nem hal meg. Bővebben írnál erről?


# 2/19 Amikor Nostradamus élt, akkoriban még nem sok európai volt Észak-Amerikában..."


Tisztában vagyok vele és?


"Az 1500-as években nem volt például Olaszország. Csehország se nagyon."


És?

Notredamus jós volt. A jósok előre látnak, olyan dolgokat amik a jelenben még nem léteznek. Miért nem olvasod el a fogalmat mielőtt trollkodsz? [link]


# 3/19 Azt "gondólom ☺", hogy Nostradamus! jóslatai olyan homályos, sokértelmű zagyvaság, hogy ilyen részletek csak belemagyarázni lehet, kiolvasni nem."


pont azért gondólom, hogy beszéljük meg ki mit tud erről a jóslatról, mert olyan dolgok is kolvashatóak belőle amiket még én se nem vettem észre. Töb szem többet lát ;-)


# 4/19 Nem beszélve arról, hogy Nostradamus nem tett dátumot a jóslataihoz."


Az időrend szerint és amilyen folyamatok mennek a világban, amiket leírt ezek a jóslatok tehetők erre az évre. Vagy szerinted majd 2021-ben következnek be?


# 6/19 Hol vannak a hiteles források ? Ez a lényeg , mert így semmi ."


Én itt olvastam [link] ezért gondoltam megkérdezem tőletek mit tudtok? Lehetséges, hogy Trumpot vagy Putyint félreértelmezik és Soros és/vagy Timmermans fog meghalni. Nem tudom. Szted?


# 7/19 kérdést feltett már ez az unatkozó emberszabású, a "gondólsz" szóról lehet felismerni. Vagy valamilyen mentális problémája van, vagy egy troll, vagy komolyan gondolja. Nem tudom. Évekkel ezelőtt is "


Nem vagyok jó hejesírásból elismerem és? A tudományok sokkal fontosabbak! Én természettudományt tanultam helyette. Ezerszer többet ér.Javaslom neked is ezt


# 8/19 Tudom azt, hogy Nostradamus megfelelő sorrendben írta jóslatait, aztán halála előtt összekeverte!"


Ez valóban így volt vagy kitaláltad? Tudnál erről forrást linkelni?


# 9/19 Ezeket már 2016-ra is megjósolta. Aztán 2017-re, 2018-ra is. Minden évben árvíz, világháború, világméretű katasztrófák. Komolyan, nézd vissza mit jósolt 2015-re, az is ugyanez, csak az aktuális politikai szereplőkkel."


Az hogy pár jóslata nem jött be még nem kell temetni. Katasztrófák voltak. Cunami, fukusima erőmű katasztrófa, vulkán, tornádó, gazdasági válság, devizahitelek, stb ugye!?

2019. dec. 10. 11:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!