Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Putyinnal álmodtam. Alvásparal...

Putyinnal álmodtam. Alvásparalízis rögtön elalvás után?

Figyelt kérdés

Ahogy elaludtam, rögtön álmodni kezdtem, ez fura, mert mindig hajnali álmokra szoktam emlékezni. Éjfél után aludtunk el, ilyenkor szoktunk.


Ment valami random álom, gyerekkori házunkban voltam, aztán elkapott egy szellem/démon, és éreztem, hogy megbénít, nagyon félelmetes volt! Ami durva volt, hogy egy papírt láttam magam előtt, el volt sárgulva, írások voltak rajta, régi kézírással, dőlt betűkkel, az állt ott, hogy "Putyin", és mellette, a táblázat másik rublikájában pedig, hogy sátán, vagy démon, nem emlékszem melyik. Szóval, mintha valaki mutatni akarta volna, hogy Putyin sátán, vagy démon. Borzasztó érzés volt, és elég valóságos.


Álmomban sikítottam, segítséget kértem, és párom felébresztett, hogy ne sikítsak. Nem Putyin miatt féltem, hanem attól, ami elkapott. Sosem sikítottam még álmomban, ez is fura, általában senki nem mondta, hogy egyáltalán beszélnék álmomban. Ahogy felébresztett párom, rögtön imádkozni kezdtem Istenhez, annyira meg voltam ijedve.


Komolytalannak hangzik, de remélem ez nem egy figyelmeztetés, hogy kitör a 3. világháború?!



2019. szept. 29. 02:48
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy Putyin rád gondolt alvás előtt. Vagy párod suttogta a füledbe, hogy trollkodjon veled. Lehet lefekszel és holnap már Ukrajnában vagy, aztán Szent Pétervárott.
2019. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!