Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan tudok olyan jósló...

Hogyan tudok olyan jósló erőre szert tenni, ami megmondja nekem, hogy milyen típusú gondolatokat fogadnak el a felsőbbrendű személyek?

Figyelt kérdés

#jóslás #erő #felsőbbrend
2019. dec. 23. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Tessék?
2019. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A főnököm mindig megkér, hogy csináljak meg neki dolgokat a szabályzatnak megfelelően és mindig beleköt, pedig a szabályzatnak megfelelően csinálom meg mindig, ezért kéne nekem olyan jóslásra szert tennem, hogy a főnökömet át tudjam játszani.
2019. dec. 23. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha.


1. a főnöködet felsőbb rendűnek tartod? Miért is?

2. a főnököd felül akarja bírálni a szabályzatot (a belekötéssel erre utal). Miért is?

3. ki akarod játszani őt, ahelyett, hogy a szabályzattal szembesítenéd. Miért is?

2019. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A főnököm azért felsőbbrendű, mivel bármikor kirúghat és már fenyegetett engem ezzel. A szabályzat nem érdekli őt. Azt mondja, hogy ő a főnök ezért ő szabja a szabályzatot. Így nem tudom a munkámat teljesíteni.
2019. dec. 23. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

egyes vagyok


Kérdezz rá: főnök, hogy csináljam meg a munkám, h ne köss bele? Add írásba, légy szíves (ez utóbbi azért szükséges, hogy ne érjen téged atrocitás a szabályzat megszegése miatt).

2019. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom!
2019. dec. 23. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Boldog karácsonyt!

2019. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szilveszter éjfélkor, akasztott ember sírjnál kell 3x kelet felé köpni, majd azt kiálltani, hogy "Hujjéé pitty!"
2019. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!