Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan űzhetem el magamtól a...

Hogyan űzhetem el magamtól a rossz gondolatokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat parázok szörnyű dolgokon, pl elrabolnak megkínoznak stb, és attól félek hogy ezeket bevonzottam, mit lehet tenni, és hogy semlegesítsem a rossz dolgot amit bevonzottam??
2019. okt. 13. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vonzottál be semmit. Mikor lehetne téged elrabolni?
2019. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valóban nem túl gyakori, higy az emvert csak úgy elrabolgatják, de a munkám miatt sokat tartózkodok külföldön nagyobb városokban, London, Berlin, és munkatársakkal el el megyünk erre arra mindegy lényeg hogy ha megtörténne nem lenne csoda nem én lennék az első akit elrabolnak, és én ezen nagyon de nagyon nagyon sokat rágódtam és félek hogy bevonzom vagy bevonzottam vagy ilyesmi, és félek hogy akarmit is teszek ez meg fog történni
2019. okt. 13. 16:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Van egy balerina ruhám, amiben egy gyönyörű porcelánbabának néznél ki. Nincs kedved találkozni este??? Meginni valamit?

Komolyra fordítva? Hogy rabolhatna el titokban bárki? Meg áll melletted egy kamion? Vagy idegenekhez járkálsz?

2019. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem jarkalok idegenekhez, de ha megyek egy sötét utcán akar magyarorszàgon akarhol megall egy furgon bekepakolbak annyi ki vette észre? Hogy miert? Szervkereskedelem stb vagy csak szimplán elmebetegek es elvezik h embert kinoznak. Nem kizárt, 40 masodpercenkent elrabolnak egy embert a világon. És igen tudom higy mindenre van esely ezzel nem kell torodni, nekem se az a bajom hogy megtörténhet bárkivel bármi megtörténhet, én sokat rágódtam ezen és ettől félek h bevonzottam
2019. okt. 13. 16:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez a 40 másodperc honnan jött? Az is lehet, hogy elmész bárki mellett és 40x megforgatja benned a konyhakést.
2019. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen minden lehet bármikor bármi megtörténhet. Emiatt nem is aggódom nyilván van kockázat az éketben nem lehet mindenre felkészülni. Én attól félek hogy aztal hogy sokat rágódtam ezen a dolgon hogy bevonzottam és meg fog történni ettől félek!
2019. okt. 13. 17:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Már én is el akarlak rabolni...Úgy érzem muszáj...lehet tényleg bevonzottad.
2019. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Vicces vagy nagyon orulj magadnak. Persze milyen ember is lehet aki az ordog nevevel regisztralt. Mocskos sátánista a pokolban fogsz megrohadni ha satanista vagy!
2019. okt. 13. 18:45
 9/14 anonim ***** válasza:

A negatív gondolatokat nem kell elűznöd, valójában az elűzéssel nem mész semmire.


Amit gondolsz, amit érzel, az mind te vagy. Először fogadd el magad, a negatív gondolataidat is.

Pl.:Megint azon gondolkozok hogy elrabolhatnak. Rendben van. Lássuk miért is gondolom ezt? A környék ahova megyek veszélyes? Alaptalan lenne a félelmem?


Ismerd meg önmagad és a félelmeidet. Ha ez sikerül előbb utóbb elmúlnak, ezt garantálom.

(Pánikbeteg voltam, és gyógyszerek nélkül küzdöttem le, van referenciám)


Amennyiben bevonzottad volna már megtörtént volna, de amit tehetsz hogy kicsit megtisztulj energetikailag is az az auratisztítás.

Ezotériában van a kérdésed, tegyük fel hogy nem vagy szkeptikus, és én ezt úgy mondom neked mint aki ilyenekkel foglalkozik már évek óta.


A sok negatív gondolat ráragad az aurádra, de van auratisztító meditáció amivel ezeket le tudod pucolni, olyan mint a fogmosás igazából. Ideális esetben ez naponta végezendő.


Valamint ahogy mindenkinek mindig, most neked is ajánlom hogy kezdj el meditálni napi 3-5 percet, mert egy két héten belül is nagy változásokat érhet már el az ember, hosszútávon meg aztán főleg. És ezt most az auratisztításon kívűl mondom, ami amúgy kb. 5 percig tart, vagy annyi sem.


Ha érdekelne konkértabb meditáció amit ajánlok neked írj privátban, de ne restelj utánanézni interneten sem. Habár sok a hülyeség, van közöttük jó is.


További szép napot kívánok, illetve bátorságot:)

2019. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Keresztény vagyok, ne bántsd a sátánistákat.
2019. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!