Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tavaly jósoltak nekem kártyábó...

Tavaly jósoltak nekem kártyából, a nyáron ez már egy éve volt, de amit jósolt nem jött be ez év alatt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elég nagy ... aki az ilyenbe valóban hisz annyira, hogy meglepődik ha nem jön be!
2010. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Most ez komoly?

Gondolom akkor te olyan ember vagy, aki a spam-be kapott "küld tovább 10 ismerősödnek, vagy elpatkolsz" című üzenetet is mindenkinek elküldöd.


Mi alapja van annak, hogy valaki leül és megmondja neked kártyákból, vagy a csillagok állásából, vagy tököm tudja miből, hogy mikor fogsz szarni következőre... Semmi.

2010. júl. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

A csillagosnak van alapja, de nem olyan mondvacsinált mint a horoszkópok, vagy hogy valaki a hasára üt mond valamit aztán ráfogja hogy jóslás.

Elsősorban az emberi test elektromos energiái teszik ezt lehetővé, akárcsak a Telepátiát. Hosszú lenne leelemezni, akit érdekel neten rengeteg cikk van róla, bár tény, nem mind valós.

2010. júl. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a rezfaszu bagolyban is hisztek e? az is bejon.


meghogy a joslas bejon. uristen. a hulyeseg ellen nincs mit tenni

2010. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

"Csak két dolog végtelen, a világegyetem és az emberi butaság, de az elsőben nem vagyok biztos"


Asszem ez pont ide vág :)

2010. aug. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!