Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valakinek volt olyan, hogy...

Valakinek volt olyan, hogy egy konkrét dolog, amit kártyából jósoltak neki, teljes egészében bekövetkezett?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 18:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
Igen volt.
2011. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Elmondanád? Ma voltam életemben először jósnőnél. Egy ismerősöm ajánlotta, neki nagyon "durva" élménye volt, megjósolta neki, hogy terhes, pedig az illető még nem is tudott róla (46 éves az illető).

Nekem azt mondta, hogy egy lassan tíz éve húzódó dolog néhány hónapon belül meg fog oldódni, amelyre eddig esély sem volt. Olyan hihetetlen számomra, egyszerűen nem tudom elképzelni, pedig annyira szeretném, de nem tudom elhinni, hogy amire olyan régen várok, az egyszer csak itt lesz. Egyelőre semmi jel nem utal erre.

Elhinnétek a helyemben?

2011. júl. 18. 21:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nézd, én úgy látom, hogy a tarot kártya meglehetősen pontos képeket közvetít. Meglepően jó válaszokat ad.

Szerintem nyugodtan elhiheted, a legkevesebb hogy jól érzed magad tőle :)

2011. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az édesanyám volt jósnőnél kb.10 éve.Azt jósolta neki,hogy édesapám meg fog halni,és később majd 2 özvegyasszonnyal fog élni,és sajnos bejött.Rá 3 évre meghalt édesapám,és most édesanyám 2 özvegyasszonynál lakik albérletben.
2011. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukámnak fiatal korában megjósolták, hogy egy katonával fog megismerkedni, és vele fog élni, majd lesz három gyerekük, és ez így is lett. A nővéremnek viszont azt jósolták, hogy megtalálja a szerelmet 2 hónapon belül...ami 2 év lett :D Hát nem tudom :D
2011. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudom, ez kicsit nevetséges lesz, de én régebben Nők Lapja Cafén jósoltam magamnak kártyából, és teljes egészében bekövetkezett.
2011. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló élményem. Egy olyan kártyajós jósolt nekem, akiről megbízható forrásból tudtam, hogy nem kókler (mert sajnos sok van már köztük). És bejött amiket mondott, de nekem konkrét időintervallumokról, nevekről nem beszélt. Csak egy eseményről és arról, hogy ne akarjam görcsösen, mert akkor addig nem fogom megtalálni a békét, amíg keresem. A vicc az egészben, hogy nem bírtam megállni, mégis görcsösen kerestem és nagyjából 1 évig sikertelenül próbálkoztam. Majd amikor már majdnem feladtam, akkor vezetett utam a siker felé. Érdekes volt, mert akkor emlékeztem vissza a bölcs jós szavaira. :) Viszont azóta nem voltam sem nála, sem pedig másnál. Jobb szeretem inkább "vakon" élni az életem és hagyni, hogy sodorjon az ár. :)
2011. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is bejött!Sajnos! Pedig harcoltam ellene,mégis elváltam!
2011. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dzsigier válasza:
78%

Nekem is volt egy furcsa esetem!Elmentem egy jóshoz amit az egyik ismerősöm ajánlott...És azt jósolta hogy két év múlva meg fogok halni!És tényleg meghaltam!xD

Durva nem?xD

2011. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudnod kéne ,hogy a jövőt csak a kommunisták látták jól.Keress egy igaz kommunistát.Tanulmányozd Marx,Lenin,Engels,Mao,Kádár,Rákosi,Tito,Kardelj,Castro,Csau műveit.
2011. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!