Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy lehet tarot jóslás során...

Hogy lehet tarot jóslás során dátumokat megnézni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 04:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy hogy rákérdezel a konkrét dátumra. Lelki, szellemi szempontból az idő nem létezik, csak a dolgok egymásutánisága.
2020. febr. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknél magy a hibaarány, mert az egyénnek nem az a legnagyobb jó ha tudja, ezért hazudnak fentről.


Behatárolod. Pl 10 év múlva?

5-10?

1-5?

1-3?

3-5?

3-4?

3,5-4?

.....

2020. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A tarotkártyával max havi pontossággal tudtam magamnak jósolni, és az sem volt biztos, mert az csak azt mutatja "ez fog bekövetkezni ha így haladsz" magyarán meg tudod változtatni ha rájössz mit hogyan kell kikerülnöd/elérned, melyik lap micsodára utalt. Én legalábbis így tapasztaltam. (Aki meg lepontoz az őszinte válaszomért nyaljon sót.) A másik lehetőség még az inga, azzal csak 1-2 hétre tudtam behatárolni dolgokat. Nem is annyira jó pontos dátumot kapni mert csak rágörcsölsz és te magad változtatod meg a kapkodással.
2020. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!