Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Akinek jósolt már hivatásos...

Akinek jósolt már hivatásos jós, jósnő, annak a jóslatokból mi történt meg?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan szkeptikusok a jóslással kapcsolatban (és ezt szívesen ki is fejeznék humorral, de kérem, hogy most ne, a jósos vicceket már úgyis ismerem).

Azt is tudom, hogy vannak kóklerek, ezo tévések, de komoly jós alatt nem ezeket értem.

Az is érdekelne, ha valaki szkeptikusként ment el jósoltatni és megváltozott a véleménye a később valóban megtörtént megjósolt események hatására.

Az is érdekel, hogy milyen arányban történtek meg a megjósolt események.



2020. jan. 1. 02:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem sokminden.
2020. jan. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Full fekete oves szkeptikuskènt menten el az egyik legjobbnak mondott josnohoz.

Hat oregem SEMMI nem jott be neki.

Altalanos faszsagokat is puffogtatott mint a kiskegyed horoszkop.

De megerte a penzet mert igy ezzel a plusz infoval tudok vitazni a hulyekkel.

2020. jan. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
1-2 embet azt hiszi hogy ő a kiválasztott. De nem.
2020. jan. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Én voltam jósnál! Ami a legmegdöbbentőbb volt számomra, hogy a múltamból olyan dolgokat mondott amik igazak voltak (pedig nem kérdezett ki előtte - és arra direkt figyeltem, hogy még elejtett szavakkal se utaljak dolgokra, amikből infot szerezhet). A jövőmmel kapcsolatban is bejöttek dolgok (párkapcsolat, betegség). Igen a betegséget is elmondta, ugyanis amikor azzal nyitottam, hogy egészségre vonatkozó dolgokat nem szeretnék tudni, akkor mondta, hogy most gondoljam át, hogy akarom-e, hogy jósoljon. Ha maradok, akkor mindent fog mondani. Én jól jöttem ki a dologból, mert nagyon jókat mondott - függetlenül attól, hogy bejött az egészségi probléma, amin már túl vagyok. Egy dolog biztos. Soha többet nem mennék el, mert azt vettem észre magamon - nem tudom másképp mondani -, hogy elkezdtem a jós szerint élni... csak hagytam magam sodorni az élettel, mert tudtam mi fog várni. Érdekes története volt az életemnek, de abban megerősített, igenis vannak emberek, akik tudják a jövőt és látnak a múlt részleteibe.
2020. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

a joslat bizonytalan mindeg

Csak ha belegobdolsz, lehet ezt is a poenok viccek koze sorolod


de rengeteg joslat szuletik, ezekozul mindenkepp lesz amik erintik egymast vagyis "reakcioba lepnek" igy megvaltoznak ellentetukre, kioltjak egymast vagy erositik


ez belathato lehetne


igy a joslas nem jelent biztospontot, nem jelenti azt hogy sorsod elore elrendeztek vele


pedig a joslasbol ezt varna mindenki


csak Isten az aki 100% os joslatot tud mondani, olyant ami ugy is lesz es semmi nem valtoztatja meg

az emberek hetkoznapi eletei nincsenek kobe vesve, es ez rossz es jo is egyben mar akinek


masik oldal pedig az hogy egy joslathalmaz miert jo? es milyen surun josoltatnal?


ha onalloan magad eled eleted akkor tobb mindent tudsz elerni mintha joslatok beteljesulesert faradoznal


pontosan! magad probalod beteljesiteni oket ha mar a jos ezt mondta


de mindez is biztos csak vicc szamodra


viszont megforditva!: viccbol, szorakozasbol(!) Barmit tehetsz joshoz is mehetsz, ha nem veszed komolyan, attol fugg hogy mennyit szansz eletedbol a szorakozasra,

minden idod raszanhatod ha tudod

a boldogsag nincs megtagadva senkitol


ellenben ugye aki komolyan veszi es nem szorakozasnak az mindenkeppen sokkal kevesebb boldogsaghoz jut


megertheto volt? Belathato?


Xy4

2020. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#Kerdezo #4

"elkezdtem a jós szerint élni"


itt lathatonis amit #5 ben irtam


"felmérés" kulcsszo: statisztikat csinalni ilyenbol ugyanolyan ertelmetlen komoly szandekkel mint amirol szo van

2020. jan. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
Átverés, általános dolgokat mond meg próbálkozik. Fele bejön már azt hiszed hogy tud valamit.
2020. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a hivatásosról valamiért más jut eszembe. Persze a két szakma nagyon hasonló, az egyik az ember fülét "kényezteti" jóslataival, a másik pedig mást kényeztet. Nagyon hasonló a két hivatásos szakma és mind a kettő annyit is ér...
2020. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Nagy humbuk volt, hadobált a csillagjegyemről olyanokat, amiket neten bármikor el lehet olvasni. Azt mondta 2 fiam fog születni, azóta van egy lányom. Szóval érdektelen..
2020. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Aki szkeptikus, meg “ feketeöves szkeptikus” MiNEK megy jóshoz?

A jós olyan csatornákon keresztül tud dolgozni, ami kétírányú, tehát van egy adó/ vevő fél benne.

Ezenkívül , ha azt látja hogy folyamatosan , hogy amit mond, tök érdektelen, ő is így fog állni a másik félhez , hablatyolni kezd, hogy kitöltse az idejét.

Ilyen egyszerű ez.

Ne menj jóshoz, ha nincs ebben bizalmad, ...sőt, ha még úgy is mész oda hogy úgyis hüly.eségeket fog mondani!!

Ez a jótanácsom az újévre!

2020. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!