Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik a fekete mágia, a...

Létezik a fekete mágia, a rontás, illetve el lehet átkozva egy ember? Teljesen komolyan kérdezem.

Figyelt kérdés

Eddig nem hittem az ilyesmiben, egész életemben egyszer történt olyan dolog amire azt mondom, hogy nem lehet véletlen, de ennek ellenére azt is mondhatnám, hogy szkeptikus vagyok és azt is elmondhatom, hogy depressziós vagyok és szorongok, de egyszerűen odáig jutottam és annyira kétségbe vagyok esve, hogy kezdek kételkedni...

Érdemes lenne elmenni egy jóshoz, vagy látóhoz? Valamilyen tapasztalat? Trollok kérem kíméljenek, teljesen komolyan kérdezem, nagyon lent vagyok, normális válaszokat várnék


2020. febr. 26. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz, de csak elköltesz egy csomó pénzt, max. placebó hatása lesz (elhiszed, mert el akarod hinni).

A depresszióval kapcsolatban inkább szakemberhez (pszichológus v. pszichiáter) fordulj, az sem dolgozik ingyen, de legalább valós eredményt, esélyt ad a gyógyulásra.

2020. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Hogy hogy érzed magad, az a tudatállapotod megnyilvánulása, a tudatállapotodért pedig 100%-ig te vagy a felelős. Akár 1000 "átkot" is szórhatnak rád, ha te úgy döntesz, hogy jól érzed magad, akkor jól is fogod érezni magad.

Nem is létezik átok.

2020. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki - azért, mert nagyon nagyon gonosz voltál vele - szívéből-lelkéből megátkozott, az ilyen átok megfoganhat és rajtad maradhat.


Vannak rosszindulatú emberek, akik alapvetően, a karakterüknél fogva vonzódnak a sötét dolgokhoz, a fekete mágiához - ők gyakorlók is. Azt nem hiszem, hogy ilyennel összekerülsz.


Ha valami ilyen van veled, először is tarts önvizsgálatot! Ez a legelső.

2020. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, soha nem voltam nagyon gonosz senkivel, nem is tartom magam rosszindulatú embernek, veszekedésekből elég sok volt az életemben, leginkább azért mert nem bírom az ostoba, tapló embereket es elég büszke es önérzetes is vagyok

De ezek nem voltak annyira komolyan es engem is bántottak, nem csak en

Elég hülyén is érzem magam, amiért szkeptikuskent már itt tartok, lehet ez mar a depresszió es szorongás egy mélyebb szakasza...

2020. febr. 26. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:

"Létezik a fekete mágia"

Nem ez a kérdés.

Az alapvető kárdés az, hogy létezik-e egyáltalán mágia?

Ha létezik, akkor nem csak arra használható, hogy más egyénnek, közösségnek javára váljon.

Ha a sivatagban a szomjhalál szélén állóval találkiozol. egy pohár vízzel megmentheted életét.

Ugyanazt a pohár vizet torkába borítva meg is ölheted.

.

Nincs 'fehér' és 'fekete' mágia!

HA van mágia, akkor csak MÁGIA van - és attól lesz fehér, vagy fekete, hogy más javára, vagy kárára használod-e!

.

"Érdemes lenne elmenni egy jóshoz, vagy látóhoz?"

Az ember életében egyedül csak a halál van kikerülhetetlenül megírva.

Ha igazi jóst akarsz, várjad meg azt a telefont, amikor ő jelzi, tudja, akarsz menni hozzá!

Ha vannak igazi jósok, a sok ember életét követelő földrengéseket miért nem jelzik előre?

.

"Érdemes lenne elmenni egy jóshoz, vagy látóhoz?"

A már leírottak alapján csak akkor, ha pénzed nem magadra vagy szerettedre akarod költeni, hanem az ő életminőségének javítására!

Jobban jársz viszont akkor, ha azon a pénzen egy pár hajléktalannak veszel kaját!

2020. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zol56 ***** válasza:

dubitus nagyon intelligens és nagyon jókat ír..

Hállgasd meg.


Igaz, ha vannak is hiteles jósok, látók azok nem fogják pénzért ajánlani szolgáltatásaikat.

Ha Te hiszel bennük és ez jó Neked keress. Csak ne legyél buta a több tízezres ďíjjal.

És bár többször volt róla szó itt is, ne úgy keress, hogy valami extra misztikus nevű óegyiptomi szimbólumokkal, japán irásokkal tarkított szobában tibeti macskával, kúklopszal, zsiráffal van lefényképezve papi ruhában az illető médium. Na Ő nem tud segíteni.

2020. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
54%
Igen létezik van. De ezt ne más dönse el hanem te magad...Keresel valakit aki le tudja venni. Ne hagyd hogy lehuzzanak erre figyelj. Meg látod történik-e változás és elfelejted utánna.Nem kell jobban belemerűlni mint amennyire feltétlen szűkséges
2020. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gyakori Válaszoló ***** válasza:

Nem létezik, badarság az egész.


Mindössze hiszékeny, kiszolgáltatott, kétségbeesett emberek kihasználásáról, félelmeik forintosításáról szól az egész üzlet. Erkölcsös ember nem vezet ilyen praxist, nem él vissza mások tudatlanságával. Jó megfigyelők, ha ráhibáznak valamire kidomborítják, általában csak tapasztalataik szerinti általánosságokat puffogtatnak, miközben a reakcióidat figyelik.


Mondj egy öreget, akinek nem fáj valamije. Mondj bárkit, akinek nincs fájdalom a szívében egy családtag elvesztése miatt. Bárkit, aki elmegy egy jóshoz, és nem vágyik nagy szerencsére vagy megnyugvásra a közeljövőben. Akinek nincs, valós vagy vélt haragosa.


Vajon az alábbi idézet hány gyerekre igaz, ha a keresztnevét kicseréljük?


"Ejnye de szép neved van, Bendegúz. Apád olyan szép derék ember volt, anyád meg valamivel kisebb az apádnál, nem igaz? Nagyon jól ismertem!"


Depresszióval, szorongással szakorvoshoz kell fordulni!

2020. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!