Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A házban egy fekete ember...

Ktk312 kérdése:

A házban egy fekete ember alakú lény (? )

Figyelt kérdés

Szóval a történet az alabbi:

Elaludtam a kanapén fragon ball közben és egyszer csak arra keltem, hogy egy fekete kéz nyúl a mellettem lévő kapcsolóért. Nagyon megijedtem és leült mellém a fotelba.

Gyors felsolgoztam :D vissz@ aludtam. Mikor következőre felkeltem ugyan ez az alak a konyhába tartott. Megint visszaaludtam, tuti nme álmodtam, mert a dragon ball még mindig ment.

Harmadjára keresztül sétált a házon.


Úgy viselkedett mint egy ember. Ugy járt kelt a házban.

Ember alakja volt kb térdig érő kabátot viselt, de csak evy árny volt.

Szóval szerintetek egy k*baszott élethű álom volt vagy mi lehetett?


2015. aug. 5. 19:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha fragon ball közben kapcsolgatná akarná a démon a tévét, én biztos nem hagynám neki, de szerintem te se tűrnéd nyugodtan, hogy az ördög nyugodtan váltogassa a csatornákat, amíg te alszol. Szóval igen, álom volt.
2015. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy álom, vagy hallucináció, vagy az egyik családtag, vagy egy szellem, vagy egy félénk betörő, vagy egy kamu kérdés...
2015. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Csatornát nem váltott :D

Azt kihagytam h nem mellettem volt a távirányító hanem a földön, csak mindig ott szolott lenni.

2 napja amúgy felriadtam és a szemem sarkából egy fénytorest láttam. Ezt úgy kell elképzelni, mint a filmekben a láthatatlan lényeket amiken megtorik a feny. Értitek? :D

2015. aug. 5. 20:08
 4/20 anonim ***** válasza:
Amúgy melyik csatornán játszották a fragon ballt?
2015. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Most is nyomják

Viasat 6

16:20-tol 17:10-ig.dupla rsz, az elsőt mindig ismétlik :) gyetekkorombol kimaradt Így most bepotolom


(bovsi telorol vagyok)

2015. aug. 5. 20:13
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon valóságos volt, de belatom egy álom bolt :/ pedig azt hittem már aktivizalodik a harmadik szemem :( sebaj azóta dolgoztam rajta :D kb 2
2015. aug. 5. 20:15
 7/20 A kérdező kommentje:
Hónapja volt
2015. aug. 5. 20:16
 8/20 anonim ***** válasza:
Fránárí szellem a bardo és az élőlények világának határáról. Halt meg valaki a közelben mostanában, esetleg van ott valaki, aki gyászol vagy túl sokat önkielégít?
2015. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Álom bolt? Az álmokat nem boltban lehet kapni.
2015. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkoriban volt barátnőm szóval nem :d rokonom haldoklott(azóta meghalt) kb egy másfél hónappal a halála előtt volt
2015. aug. 5. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!