Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nemrég jósoltattam kártyából,...

Nemrég jósoltattam kártyából, mennyire hihető ez a jövőre nézve? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
A jóslat szerint a párom hajlamos a kikacsintásra, de ez még nem káros a kapcsolatunkra nézve. Azt írták a kommunikáció nem hatékony. Hamisságot, nem őszinte viselkedést jósoltak. Kétszer is leírták, hogy hajlamos flörtökre és bár testi megcsalás nem tortént, de érzelmi igen. Mivel 100 km-re lakunk egymástól és heti max. 3 alkalommal tudunk találkozni elképzelhetőnek tartom.

2020. ápr. 1. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
A kártya jóslás az mindíg az igazságot tükrözi, csak a valóság sokall jobban arra hajlik.
2020. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aki jósoltat magának és nem hisz a jóslatban, azt az Univerzum megbünteti.

"elképzelhetőnek tartom."

Ez az első lépés: máris benned él a kétely.

A második: Kételyed alapján hatalmába kerít a zöldszemű szöny, a féltékenység.

A büntetés harmadik fázia: párod megúnja a fentieket és vagy ő szabadul meg tőled, vagy téged tesz lapátra.

Előbb-utóbb arra gondol, hogy csak azért vagy féltékeny, mert te azt csinálod és annak alapján tételezed fel róla is.

2020. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az univerzum már megbüntette a kérdezőt a mérhetetlen ostobaságával.
2020. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mivel most én fontolgatom a szakítást. Egy komoly betegségem után egy egész hétvégét végig mobilozott és etelt a pohár. Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 1. 16:45
 5/8 A kérdező kommentje:
*betelt
2020. ápr. 1. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
A kártya MINDIG igazat jósol! - csupán az élet nem tudja, mit, hogyan kell csinálni, hogy az élet fedje a jóslat valóságát!
2020. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bízom benne, hogy nincs okom féltékenységre (bár tett érte).
2020. ápr. 7. 08:26
 8/8 anonim válasza:
2/7 ez igaz? Aki jósoltatni megy és kételkedik abban hogy a valóság lesz megjósolva, azt megbünteti az Univerzum? Hova büntet már őszintén? Az egész életem egy tragédia...
2020. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!