Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire mérvadó az eredmény,...

Mennyire mérvadó az eredmény, ha nem igazi cigánykártyából jósolnak?

Figyelt kérdés
Vettem egy cigánykártyát, de nem eredeti, nem igazi, csak egy szimpla bolti kártyapakli. Másnak talán egyáltalán nem számít, de szerintem van némi különbség. Szerintetek?
2010. júl. 27. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

pontosan ugyanannyira mérvadó - vagyis semennyire.

vagy más olvasatban:

nyugodtan használhatsz akár fekete pétert is, abból is éppúgy ki fogod olvasni a jövőt...

2010. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek az elsővel. A kártyajóslás játéknak jó,de semmi haszna nincs.
2010. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazán nem vagyok egy ezoterikus típus, de akárhányszor jósoltak nekem cigánykártyából, minden stimmelt. Köszönöm az eddigi válaszokat, tényleg, de nem lehetne, hogy most valaki olyan is ír, aki kompetens a témában? :)
2010. júl. 27. 20:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincsen sehol sem lerögzítve, mi működhet, hiszen ez nem egy tudomány. Nekem van egy könyvem arról, hogy franciakártyából hogyan lehat jósolni.
2010. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:
Én meg magyar kártyából is tudok... De egy kis történelem: maga a kártya is játéknak készült... aztán többféle játék alakult ki rá... Szerintem a jóslás is egy játékfajta volt... Csak valaki túl komolyan vette magát... azóta is terjed a hülyeség...
2010. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy játék :) De nem mindegy a játékban sem, hogy hatoldalú dobókockával dobsz, vagy tízoldalú idommal, mert olyan is van.
2010. júl. 27. 22:24
 7/12 anonim ***** válasza:
önbeteljesítő jóslat, megjósolják, tehát dolgozol rajta, hogy be is következzen ;)
2010. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A múltat is meg lehet jósolni. És mivel érdekesnek találom ezt a dolgot, én inkább a múltat szoktam megjósoltatni, hiszen abból derül ki, hogy mit ér ez a játék. :) Vagy éppen a jelent, de a múlt a biztos, na. :D
2010. júl. 27. 23:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jósolj kétszer egymás után, és ha ugyanaz jön ki, akkor hiszek neked.
2010. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem jósolok, én csak kérdeztem.
2010. júl. 27. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!