Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósolna nekem valaki cigánykár...

Jósolna nekem valaki cigánykártyából, aki tud? Nagy segítség lenne, két kérdésem van. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miből?? Hol?? Merre?? Mikor??
2010. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Így neten keresztül? Minél hamarabb...
2010. aug. 6. 20:13
 3/16 anonim ***** válasza:

Hamaros nagy pénzösszeg fosz hozzájutni amit egy rosszakaró meg akar szerezni!

Apró sikerélményekre számíthatsz hivatásodban!

Aludhat,olvasgathat,kirándulhat,de egymagába nem lessz képes megbírkózni kételyeivel.oszd meg gondjaid barátaidal.

2010. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez most honnan? Két konkrét kérdésem lenne. Ilyet én is írok, bárkinek bármikor. Ne szórakozzatok...
2010. aug. 6. 20:33
 5/16 anonim ***** válasza:
te nem ?rtál kérdéseket! kérdezték is hogy mit akarsz megtudni te csak azt montad hogy most röktön neten keresztül!
2010. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mond a konkrét kérdéseket!
2010. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt szeretném megtudni, hogy most terhes vagyok-e,születik-e jövőre gyermekünk, és ha belefér,akkor még azt ha egyszer lesz, akkor milyen nemű lesz.
2010. aug. 6. 20:48
 8/16 A kérdező kommentje:
Előre is köszi...
2010. aug. 6. 20:49
 9/16 anonim ***** válasza:
ooh én tudok segíteni. ha arra vagy kíváncsi terhes vagy-e akkor vegyél tesztet... és hogy közeljövőben fog-e attól függ lefekszel-e valakivel
2010. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem ennyire egyszerű...tudod tesztelni még korai, az meg hogy lefekszem e valakivel elég egyértelmű, a férjemmel lefekszem, ugyanis babát szeretnénk, de tudod nem akar jönni.... te nagyokos....
2010. aug. 6. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!