Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Változhat a sorsom?

Változhat a sorsom?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mamája jósolt nekem a tenyeremből. Azt mondta h az életvolnalamat nézve olyan 60 éves koromig fogok élni. Nem hittem volna h ezt is megtudja állapítani így nem szóltam előre h nem akarom tudni azt h mikor vagy h hány évesen halok meg. Szóval most eléggé be vagyok parázva. Csak erre tudok gondolni és megrémít a tudat h még 39évem van hátra(most 21éves vagyok). Szerintetek még változhat a sorsom vagy mindenképp ez fog bekövetkezni?

2020. máj. 2. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát egész biztos hogy nem az fog bekovetkezni amit jósolt, nyugodj meg.
2020. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? Elvileg van egy törés az életvonalamon(ott lesz valamilyen komoly betegségem elvileg) ami utána ketté fog ágazni de azok se olyan hosszúk.
2020. máj. 3. 00:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekünk nem hiszed el, kérdezzél meg 10 másik jóst. Ha egyformán felelnek, akkor tudod vizsgálni, hogy a közös és nem hasraütött módszer mennyire meggyőző.
2020. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy kérdezd meg 3 hónap múlva őt. már 70 leszel.
2020. máj. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát a környéken még egy jós van akit ismerek(persze ott fizetni kell) voltam is nála egyszer de ő mondta h ilyen fiatallal a halálról nem akar beszélni.
2020. máj. 3. 00:23
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért josoltattam egy barátnőm mamájával mert tisztában voltam vele h nem kamu mint egy-két jós.

Persze valaki hisz benne valaki nem.

2020. máj. 3. 00:25
 7/10 anonim ***** válasza:
És előbb meghalhatsz?
2020. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"tisztában votltam vele hogy nem kamu mint egy-két jós"

Ez aranyos :D

Nem akarlak kiábrándítani de az összes jós kamu. Nem lehet előre megmondani mki mikor fog meghalni meg ilyesmi. Nem tudhatod lehet elüt holnap egy autó és akkor már nem igaz a dolog.

A tenyér jóslásba könnyű belemagyarázni minden félét azért csinálják az emberek és mert szemmel látható a dolog és ott van rajtad az a sok vonal. Ne higyj el minden hülyeséget amit mondanak vagy amit olvasol. Gondold át logikusan hogy mennyire lehet ez valós és rájössz hogy full kamu

2020. máj. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van
2020. máj. 6. 00:50
 10/10 anonim ***** válasza:

A Sorsot nem lehet megváltoztatni!

Azt nem tudhatom ,hogy kókler volt e vagy igazi jós.

A jóslás létezik ,de nem mindenkinek lehet jósolni ,az ember döntéseket hoz és így egyik nap és másik nap ugyanaz a jós más -mást mondhat és maga sem tudja mi történt!

Viszont ha azt mondja hogy 60 évesen meghalsz az valós lehet(ha nem kamujós), de addig is számtalan kilépési pontja van az embernek, nem feltétlen éli meg a 60 éves kort.

Ez is elég bonyolult dolog, nem csak fekete és fehér.

2020. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!