Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt már valakivel olyan hogy...

Volt már valakivel olyan hogy azt jósolták neki hogy nem fog a párjával maradni? És mégis vele maradt? Tudom h ez rajtunk mulik változhat stb. de valakivel volt ilyen h mégis vele maradt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha elhiszed, hogy vège lesz, vège lesz. Ha nem, akkor nem.

Úgy kezdesz viselkedni, hogy a hited bebizonyosodjon, persze nem direkt ez tudatalatt megy vègbe. Ezèrt jó, ha van egy kis belső tudatosságod is.

2017. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ez mondtak h fejbendől el... csak rossz bele gondolni es megijedtem .. de megprobalom elfelejteni es tenni ellene
2017. jan. 16. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Az önbeteljeselő jóslat azért lesz az, mert igaznak hiszed és tudat alatt teszel azért, hogy az is legyen.

Nem kell elfeledned, hanem ha eszedbe jut, nevess, tagadd meg igaz voltát és tégy meg mindent a kapcsolat megmaradásáért.

2017. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem vagyis anyukámnak meg jósolták hogy milyen nemzetiségű lesz a párom és hogy 25 évesen fogok szülni. Azthittem nyáron bedőlni látszik a "szülés"dolog ugyanis terhes lettem csak hát hogy elvetéltem. ennyire determinált volna a jóslat hogy képes voltam elvetélni? A pár választásba nem ugyanis 4 éve párommal vagyok a jóslás meg 1 éve történt. Tesómról is megjósolták hogy fiatalabb barátnője lesz. Erről tesóm nem tudott mert annyira szkeptikus hogy anya nem is mondta neki. És a lényeg amiért anyu ment hogy apukámmal fog e maradni mert nem ugy nézwtt ki a dolog és mondta neki a josnő hogy nem, rá fél évre apukám elköltözött tőlünk. Ez amugy jósnő függő hogy mennyire megbízható ugyanis egyszer elvittek egy tipikus cigány jósnőhöz azt olyanokat mondott h kinevettem autmondta hogy egy külföldi pasim lesz és nagyon gazdag lesz meg én is .. meg ilyen tök általános dolgokat mondott még. Szóval az a tapasztalatom hogy nem minden jósnő megbízható. Olyanhoz menj akiről más is azt tudja mondani hogy tényleg bevált amit mondott.
2017. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A lényeg lemaradt bocsánat: Minden jóslat beteljesedett amit mondott a jósnő anyumnak csak a szülés nem még van 2 évem😊

Előző voltam

2017. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Második válaszolo .. igen azert is felek mert h probalom elfelejteni.. de ugye eleg sokszor eszembe jut ... de viszont megtagadom .. azert ez most megnyugtato volt eleg csak megtagadnom :) tudom h a joslat csak akkor valik valora ha elhiszem .. csak azer megijesztet ..
2017. jan. 16. 21:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Jóslás előtti rövid beszélgetés után hamar kideríthető, - a jós/jósnő emberismerete okán, - hogy a jósóltató "uralkodó", vagy "engedékeny" lelkületű-e.

Ha az előbbi, nagyobb a valószinüsége a későbbi szétválásnak.

.

A jósok/jósnők nem hülyék, csak csalók.

Jó csaló pedig az, aki eszesebb/okosabb a megcsalhatónál.

2017. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
Persze... kb mindenki azt jósolta, hogy 2 hónapnál nem maradunk tovább... 7 éve működik minden tökéletesen.
2017. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Aki elmegy a jósnőhőz nyilván hisz ebben és rásegít ezekre a jóslatokra..nem megoldja a problémát a társával elválnak..minek erőlködjön a jósnő megmondta h ez lesz a vége. Mindenki a saját maga sorsának kovácsa. Úgy éld az életed ahogy arra a lelked mélyén vágysz. Egyébként anyámnak azt mondta a jósnő h nekem külföldi életutam van magányosan gyerek nélkül. Amikor közöltem h férjhez megyek azt mondta megbánom amikor mondtam h az unokával próbálkozunk azt mondta felesleges nem fog összejönni. Ha ezt mind elhittem volna biztos rágörcsöltem volna és bevonzottam volna és tényleg nem fogant volna meg a baba. Aki szórakozásból jósnőhöz megy menjen de ne vedd a szívedre h azt mondta nem maradtok együtt a pároddal erről csakis te döntesz meg persze ő.
2017. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösszönöm válaszaitok :)
2017. jan. 18. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!