Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósokhoz miért kell bejelent...

A jósokhoz miért kell bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Nem tudják,hogy jövök?

2020. aug. 29. 19:11
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

"5ös, na akkor jósolj nekem:-D Mi várhat köztem és a kiszemeltem között a következő 1 évben? :-D Ha megmondod fejet hajtok neked :D"

Szeretni fogod őt, de lesznek egészségügyi meg pénzügyi gondok, amik közétek állhatnak, ha nem vagy elég elszánt és kitartó.

2020. aug. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Ha olyna nagy jós lenne akoor régen megjósólta volna magának a lottó számokat és nem az ügyfelekkel szórakozna hanem nyaralna valahol egész életében.
2020. aug. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

"ha jósol nekem megadom a nevem. Ennyi bőven elég"

Nekem még anélkül is megy, hogy megadtad volna a nevedet, látod?

2020. aug. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
56%

Itt egyesek hatalmas fogalomzavarban vannak. Egy jós nem görnyed 0-24 az üveggömbje felett azt lesve mi fog majd történni:-D


Bár tudom ez csak kötekedés és szőrszálhasogatás, mert a való életben a kutya se foglalkozik a buta véleményetekkel:-D

2020. aug. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
0%

41es eléggé mellélőttél, gyakorold inkább:-D


42es, a jóslásnak is van etikája, úgy mint a mágiának, saját célra nem szabad felhasználni, és arra se hogy másnak ártsanak vele. Tehát ha te odajönnél hozzám hogy nézzük meg a szomszéd Kiss Cilike házasságát, akkor én nemet kell hogy mondjak, mert a kapott információkat ellene is tudnád használni.


Tudom, sok jós nem foglalkozik az etikával, de ez lenne az alap.

2020. aug. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Aha oké, szóval anyagi javakat nem elhet vele szerezni, de az ebbe nem számít bele, hogy a kuncsaftok fizetnek érte. :D
2020. aug. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
0%
46, mivel szolgáltatást nyújt így azt fizetik meg. Kb mint hogy te fizetést kapsz a munkádért. Az nem etikátlan, ha megdolgozik a pénzért, az viszont az ha csak nyerészkedni akarna( hazugságok, hamisság, lottószámok, ismert emberekről információk kiderítése és utána zsarolása)
2020. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

"41es eléggé mellélőttél"

A jövőről írtam, csak később fogod belátni, hogy mennyire jó jós vagyok.

2020. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

"nemet kell hogy mondjak, mert a kapott információkat ellene is tudnád használni"

Mindenféle információ felhasznalhato egyesek kárára, tehát akkor mindenféle felkeresre nemet kell, hogy mondjon minden jós, ha etikus akar lenni.

2020. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
50%
Hát, hogy le legyen fixálva, hitelesítve legyen, hogy mikor ki megy; hogy ne akarjon már két ember menni ugyanarra az időpontra; vagy akár esetleg egy tolongó, kígyózó tömeg.
2020. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!