Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ajánlanátok nekem egy megbízha...

Ajánlanátok nekem egy megbízható jósnőt?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, akinél több ember is volt és azért elfogadható dolgokat mondott.

Budapesten keresnék!

Köszönöm szépen!



2020. aug. 30. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Jó szívvel senkit sem, bocsi!
2020. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Mindegyik pont ugyanannyira megbízható...
2020. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én tudok egyet, de csak a rosszat látja előre.
2020. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Megbízható jósnő Dodonában dolgozott - ezelőtt kétezer éve.

Halála után megbízható nincs.

2020. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos itt nem fogsz találni megbízható jósnőt. Egyébkènt van, aki nem kér fix összeget, annyit adsz neki amennyit tudsz. 10 körül általàban elkérnek, van aki 15-öt is elkér. Persze hallottam olyanról, akinél ennél is több. Nem hiszem, hogy megéri. Van, aki tényleg jó, de tudnod kell, hogy a jövő vàltozik. 100%-osan szerintem senki nem fog jósolni, vannak jók, de legtöbb sajnos csak a pénzedet viszi.
2020. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Jövő nincs, tehát megjósolni sem lehet.

Ha holnap nem csörög a vekkered, ezért később ébredsz, a kapkodásban nem veszed észre a közelgő autót, aztán a kórházban ébredsz, ezt egy napra előre miért nem tudta a 'megbízható' jósnő?

Ha pedig előre figyelmeztet és te nem csak a vekkeren, hanem a telódon is beállítod az ébresztést, mindez nem történik meg, tehát a jósnő hiába jósolja a kórházat.

2020. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
A megbízható és a jósnő nem kompatibilis fogalmak, Egy mondatban említeni őket olyan, mintha tériszonyos szirti sasról beszélnél.
2020. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

A jövő analóg változik. Tehát minden jelen pillanatban végrehajtott cselekményed kihat a jövőre, ami így állandóan változik. Ebből kiindulva a jövőt megjósolni sem lehet, mert minden pillanatban végtelen alternatíva jelenik meg.

Ebből a szempontból nézve tehát #7-es dubitus-nak tökéletesen igaza van.

2020. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Loretta Jósnő, akit ajánlok! Megbízható jós, minden bejött, amit jósolt.
2022. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!