Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a cigánykártyával...

Hisztek a cigánykártyával való jóslásban?

Figyelt kérdés
A cigánykartya jóslásban van valami igazság? Csak ugy hobbibol a baratnőm szokott josolni, egy parszor en is huztam kartyakat, es sokszor ha ragondolok 1 adott személyre (férjemre) hasonlo dolgok jönnek ki, általában a megcsalás is köztük van! Lehet benne valami igazság? A kapcsolatunk nem valami jó!

2020. szept. 27. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Semmi alapja nincs ezeknek. De a férjed attól még megcsalhat.
2020. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Persze, mindig úgy történtek a dolgok ahogy megjósolták.
2020. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Én tarot kártyát használok, elég durván beletrafál a dolgokba annak ellenére hogy vaktában húzok lapokat. Ez a te döntésed, hogy hiszel-e benne. Ha nincs is alapja, legalább egy jó időtöltés, kikapcsolódás arra, hogy néha tegyünk pár lépést hátra, jobban megszemlélni a dolgaink menetét. Kielemezzünk belőle fontos részeket, esetleg észreveszünk olyanokat, amelyek eddig fel sem tűntek. Egy fajta önvizsgálati időtöltés, így vagy úgy, én hasznosnak tartom.

Mondjuk úgy hallottam a cigánykártyával nem jó viccelődni (tehát nem érdemes hobbiból csinálni, csak ha tényleg szükségét érzed) bár ez utóbbi állítást még sose magyarázták meg nekem miért.

2020. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék miért vannak lepontozva az amúgy témábaillő válaszok? :/
2020. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! Igen a cigánykártya, lenormand vagy tarot kártya is működik, hozzáértő személy kezében. Jobban mondva bárki tud kártyát vetni a lényeg, hogy jól olvassa össze. Az, hogy mindig hasonlót húzol azért van, mert igaz, de nem mindegy, hogy hogy van összeolvasva. A megcsalást nem tudom miben látjátok... mert nem mindegy. Érdemes azért nem játszani vele, vagy ha igen, akkor nem kell véresen komolyan venni a választ, de figyelj oda mindenre.
2020. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam a címbe hogy cicás kártya. Szerintem mellőznötök kéne ezt a sok rasszista hozzászólást ment a report.
2020. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Maga a cigány szó nem jelent sértést, ha nem olyan a szövegkörnyezet, márpedig itt senki nem szidott senkit, egyszerűen van a cigány kártya, aminek "sajnos" nincs másik "disztingváltabb" neve, mert nem érezte senki szükségét annak, hogy másképp nevezze. Semmi pejoratív vagy rasszista dologról nem volt szó, de ezt csak azok érthetik, akik képesek megérteni, hogy a cigány, néger, román, magyar, szerb, mongol, hobbit, ewok, stb... NEM hordoz önmagában indulatot. Igen, csúnya dolog az embert a rasszja alapján megítélni, csakhogy itt senki nem ítélkezett, vagy ejtett szót emberekről. Egy kártya fajtáról volt szó, szóval le lehet nyugodni. (már várom a következő kommentet "te büdös rasszista, föl vagy jelentve!!!!4!44!"
2020. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jósolna nekem is egyet a barátnőd, kérlek! Egy kis útmutatást szeretnék kapni, megrekedt az életem, kéne vmi lökés! Köszönöm előre is!
2020. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

A tarot es a cigany kartya celja elsosorban nem a joslas es a jovobeli esemenyek feltarasa, hanem hogy megertesse veled a tortenesek miertjet, hozzaerto ember kezeben mukodik es igen, van amikor ez a hozzaerto ember tud kovetkeztetni es tud mondani dolgokat amik annak kovetkezmenyekeppen,amiket lat a kartyakban, valoszinuleg meg fognak tortenni. A kartyaolvasas nagyban intuicio alapu es kell hozza a jo emberismeret. En hiszek benne, muvelem is, mukodik is, es a joslataim nagyresze (eros kb 80%) valora is valik. Nincs kobe vesve, ha a baratnod megcsalast lat, az jelentheti, hogy lesznek vagy vannak problemak a kapcsolatban amiken dolgoznotok kell, es ha nem fogtok, akkor ez vegzodhet felrelepessel. A masik meg, a partner felrelepeset latni a kartyakban sokszor inkabb arra utal, hogy te felsz tole, hogy nem vagy eleg jo es konnyeden potolni fognak. Gondolkozz el ezen es ne stresszelj a kartyakon, mert a vegen meg bevonzol magadnak valamit.

Legyen szep napod :)

2020. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!