Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi fog velem történni a jövőben?

Mi fog velem történni a jövőben?

Figyelt kérdés

Sajnos elég aggasztó helyzetben vagyok. Igaz nem vagyok, hajléktalan sem éhező afrikai gyerek, lehetne nehezebb az életem. De attól még szomorú vagyok.

Eléggé sötétnek látom a helyzetemet, elértem életem eddigi mélypontját... :/ Azóta nem sokkal de talán fényesebb a helyzet Mikor fog ez az állapot változni? Mikor leszek boldogabb? Én hiszek benne! Lesz valamikor életemben olyan esemény ami meg fogja változtatni az életemet? Több pénz ami boldogít? Vagy életet megváltoztató szerelem?



ápr. 6. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogod jobban érezni magad ha rátalálsz arra hogyan is éld az életed hogy jobb legyen. Foglald le magad. Akkor nem keseregsz negatív dolgokon annyit. Mindenki másba találja ezt meg. Van aki sportol, van aki hobbi. Van aki spirituális lesz. Van aki segít a nálla rosszabb helyzetben lévőnek. Van aki közfeladatot lát el. A lényeg hogy mékélj meg önmagaddal és hidj valamiben amit csinálsz. Nem kell itt világmegváltó dolgokra gondolni.
ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az tötréni ka jövőben hogy megírják neked a nagy okosságot!
ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Azt senki nem tudja hogy mi vár az emberekre a későbbiekben
ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Darius- ***** válasza:
Magad alakítod a jövőt.
ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orbánisztánban egy kicsit nehezebb igen...
ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azt látod, azt veszed észre, amit látni akarsz. Koncentrálj a pozitív dolgokra, lásd meg, kinek teheted szebbé a napját, mosolyogj. A világ azt vetíti vissza, amit te vetítesz magadból. Elcsépelt, de müködik.
ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is elég nehéz időszakban vagyok benne. Viszont én elhatároztam, hogy ha egyedül is maradtam, amíg tudok, segítek minden embernek, aki rászorul.

Emellett vannak olyan hobbijaim amiket imádok. Írok, és elég komolyan teszem ezt, remélhetőleg néhány éven belül ez nem csak hobbi hanem szakma lesz már.


Ezt tudom neked is ajánlani. Keresd meg miért érdemes boldognak lennek. A boldogság pedig előbb vagy utóbb megtaláld. Érd el, hogy valaki mosolyogjon miattad. Találj egy embert akinek miattad lett szebb a napja.

Ha szeretsz alkotni, alkoss, akármit. Írj, verset is akár, rajzolj, fabrikálj, horgolj, vágj videókat. Vagy eddz. Vagy olvass, sorozatozz, filmezz (bár ez utóbbi kettő inkább ideiglenes figyelemelterelésnek jó, megoldásra semmiképp). Ha ki tudsz törni a helyzetből ami letör, tedd meg. Még ha nehéz is. Ha nem tudsz, mert mondjuk diák vagy, vagy elvált szülő (ezt ugye nem tudhatom), akkor keress más megoldást.

Kérj segítséget. Ne csak GYIK-en hanem barátoktól és PSZICHOLÓGUSTÓL. Ne szégyelld, mert segíthet.

Ha rádtalál a szerelem, ne lökd el, de ne sajnáld magad, mert az soha nem visz előrébb.

ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, olyan hogy jóslás nem létezik, ha pedig a jövődet akarod kilesni ahelyett, hogy a jelenedben tennél azért hogy jobb legyen, akkor sajnos gyáva vagy. Ne légy gyáva, kérj segítséget. De ne jósnőtől! Pszichológus, barát, család.
ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!