Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit lát a látnok?

Mit lát a látnok?

Figyelt kérdés

Le tudná írni a saját születési hónap/nap és monogramom?

Például ilyen formátumban: jan/01/A/A

Csak érdekelne hogy ez egy valós képesség vagy csak parasztvakítás.

Vagy ennyire nem lát a látnok?



2020. okt. 18. 08:38
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Várom egyébként én is a megfejtéseket privát üzenet formájában. Nagyon racionális és materialista vagyok, viszont ha valakinek sikerül eltalálnia, képes lennék változtatni a véleményemen.
2020. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Akár lehetett szerencséje is. De az is lehet hogy a következő tipp már hibátlan lesz. Amint valaki eltalálta pontosan, jelentkezem.
2020. okt. 18. 14:31
 23/44 anonim ***** válasza:

Lehet csak az én hülyeségem de nekem egy ilyen adat megadásához leginkább egy kép szükséges.

Persze akkor se tudnám így megmondani pontosan az adataidat.

Nem tudom mit lát egy magát látónak mondó ember, de a legtöbb emberre ránézésre megtudom mondani, hogy milyen élete volt ezidáig, mit érez jelenleg, és mi várhat rá majd a jövőben. Olyan mintha lenne egy aura az ember körül ami hogyha csak elmegy mellettem és ránézek, szinte látom az életét. De ez az egész csak egy érzésként átfut rajtam. Nem tudom megmondani hány testvére van meg ilyenek. De arra jó ez, hogy tudjam kivel beszélek.

De több fajta kisebb képesség is van ahogy idáig tapasztaltam.

Olyan nem hiszem, hogy létezik aki kérésre megmondja az adataidat így vaktába.

2020. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

"ránézésre megtudom mondani, hogy milyen élete volt ezidáig, mit érez jelenleg, és mi várhat rá majd a jövőben. Olyan mintha lenne egy aura az ember körül ami hogyha csak elmegy mellettem és ránézek, szinte látom az életét."

Ebből csak az következik, hogy az ember személyisége kiütközik az ember arcán, a gesztusain, a testtartásán, a szemén, száján, stb. Igen, lehet látni az emberen még a hangulatát is, de ennek semmi köze sincs semmiféle aurához. Már csak azért sem, mert aki ezt tanulja, az nagyon profin meg tudja ezeket a dolgokat játszani és az ő arcárol nem feltétlen a valóságot olvasod le (pl. üzletkötők, csalók, pszichopaták, stb.)

2020. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
#23 Azért mert te tisztán érző vagy és kell a fizikai közelség. Ehhez meg a távolbalátás képessége kell. Amit ha minden igaz az us hadsereg is használt.
2020. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
25 - el kell, hogy keserítselek, de nem minden igaz :)
2020. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

#23 mas vagyok.


Volt olyan is, hogy egy lány küldött egy képet ahol a barátjával van együtt.

Azt kérdezte miért szakított vele szerintem.

Leírtam a srác életét, hogy milyen volt lehetet suliban meg úgy általánosságban az élete, mit érezhetett mikor összejött vele, és mit gondolt a srác saját magáról, miért dobta utána. És a lány szerint teljesen jól leírtam a dolgokat. Persze lehet az van amit a 24 -es írt mert az logikus. De szerintem azért ez picit más.

2020. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
A horoszkóp is hasonló elven működik. A társadalom nagyobbik részére az összes, csillagjegyekhez társított leírás igaz lesz.
2020. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
#27 Arra gondolnék hogy ezek az infók nem függnek tértől és időtől. Technikailag mi különbség van aközött hogy a fenti infókat "szeded le az éterből" vagy a másik ember jövőjét?
2020. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Vagy másként fogalmazva, képes vagy-e hiteles infókat adni másnak bármiről ha egy fix és biztosan visszaellenőrizhető paramétert nem tudsz meghatározni egy emberrel kapcsolatban?
2020. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!