Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit lát a látnok?

Mit lát a látnok?

Figyelt kérdés

Le tudná írni a saját születési hónap/nap és monogramom?

Például ilyen formátumban: jan/01/A/A

Csak érdekelne hogy ez egy valós képesség vagy csak parasztvakítás.

Vagy ennyire nem lát a látnok?



2020. okt. 18. 08:38
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan mintha lenne egy harmadik szemed amivel ugyan úgy látsz, csak nagyon de nagyon homályosan. Mintha a kenyér héjáját ennéd csak. Egy egészen pontos paramétert meglátni olyan mintha az egész kenyeret megtudnánk enni egy harapással. (Bocsi a hülye példáért)

Tényleg mintha szintek lennének. Egy olyan szintet az ember nem tud egyedül elérni. Ahhoz már komolyabb érzékek kellenek amit esetleg túlvilági lényektől kaphat meg. De aki véletlen ilyennel rendelkezne az értene hozzá annyira, hogy rejtve maradjon a világtól és magára koncentráljon. Tehát megértem, hogy nem szerepelne tévékben, interneten, meg akárhol máshol.

2020. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Miért kellene magára koncentrálnia ennek a személynek? Akkor mi értelme a képességének? Ez olyan mintha nyernék 10 millárd forintot és csak nézegetném otthon a bankjegyeket de nem használnám őket.
2020. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Jó rosszul fogalmaztam lehet, de aki már olyan szinten van nem érdeklik evilági dolgok. Ahogy a pénz se. Ő sok mindent láthat, amitől tudja, hogy úgyse érti meg soha senki, csak az a kevés ember a világon akik hasonlóak hozzá. Inkább már más irányok felé érdeklődik.

De itt lezárom, mert mehet a képzelgések végtelen irányába a dolog.

2020. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Értem, de nagy eséllyel nem kell hogy Buddha vagy valamilyen szent ember szintjén legyen a látok hogy 2számot és 2betűt leírjon. Nem az univerzum titkos működését és felépítését kérdezte a kérdező. .)
2020. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
02.17 T.D.
2020. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
03.28 M.K.
2020. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Én látok!


Jún. 14.

P.Z.

2020. okt. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
04.20 T.H...C
2020. okt. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Még a közelében sem volt találat. De bízom benne hogy van igazi látnok. Hajrá, kedves versenyzők. ).
2020. okt. 19. 09:14
 40/44 anonim ***** válasza:
Kedves, anonim barátom! Olyan közel vagy a megoldáshoz. Kérlek, küldd el a helyes paramétereket.
2020. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!