Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A szomszédom múltkor jósolt...

A szomszédom múltkor jósolt nekem pénzért. Szerintetek átvert?

Figyelt kérdés
Elég rossz lapok jöttek ki, ezért remélem, hogy nem igaz.
2020. okt. 20. 05:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt leszámítva, hogy én nem hiszek benne, van valami reális esélye, hogy ért hozzá?

Egyik barátnőm egy időben érdeklődött a kártyajóslás iránt, meghallgattuk, és csak akkor nevettünk az eröltetett/találom magyarázatain, amikor nem hallotta.

2020. okt. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt jósolta neked, hogy hulye vagy, akkor bejött.

Amúgy nem vert át jobban, mint a többi jós.

2020. okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért aggódok, mert a szomszéd lány szerencsétlenséget, betegséget és halált jósolt.
2020. okt. 20. 06:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor én most jósolok neked rengeteg napsütést, jó egészséget, és hosszú boldog életet.

Jobb már? :)

2020. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kb emlékszel a lapokra, alakzatok stb. Könnyű beparáztatni valakit főleg ha a halált húzza. Pedig az csak valaminek a végét jelenti, pl otthagyod a munkád egy jobb állásért, és életed azon szakasza lezárul, elmúlik, "meghal"

de az azért is van mert alapban nem veszik lazán a halált, s félnek tőle.

2020. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne, de tanulmányoztam régebben, szóval annyit tudok, hogy egy jós, ha ért hozzá, tudja értelmezni a lapokat. A jóslás során absztrakt fogalmakat tud eléd rakni, amiket többféleképpen értelmezhet, általában a kontextustól függően.

Elég valószínűleg hogy egy mezei jósnő konkrétan halált és betegséget lát a jövődben.

A jóslás egyébként azt mutatja amit épp hallani akarsz. A tudattalanoddal kommunikál! Ha attól félsz, rosszat fog mondani, akkor pontosan azt fogja mondani, amire számítasz. Szóval egyáltalán nincs tőle félnivalód. A jövőd nincs előre megírva, kőbe vésve, bármikor történhet változás!

Ha most azt mondja, holnap autóbalesetben meghalsz, de te holnap nem mész ki az utcára, mivel ezt hallottad, akkor már ugrott is az egész, nem?

A jóslás kizárólag arra tud reflektálni ami abban a pillanatban benned van. Félelmek, érzések.


Egyébként ami ingyen van, és ugyanilyen "jól" működik, az az online tarot olvasás, YouTube-on. Angolul rengeteg van, de talán magyarul is meg lehet találni. (Pick a card, vagy "Válassz egy kártyát")

Egy idegen, aki nem akar se rosszat, se jót, lerakja a kártyákat csoportokra osztva, választasz, és részletesen kielemzi neked. Nekem eddig mindig olyat mondott ami releváns volt az életemre, és mindig azt hallottam, amire számítottam, mivel a tudattalanommal választottam! Innen tudom hogy mennyit ér a jóslás. Szóval a célnak megfelel!


Egyébként azt jósolta nekem mikor munkanélküli voltam, hogy jövő hónapban nagy munkalehetőséget kapok, mert ezt akartam hallani, eleve ezért néztem meg a videót. Valójában nem lett belőle semmi :D

2020. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A lány cigány? Tanulta valahol a jóslást? Vagy csak egy sarlatán, aki pènzèrt becsapja a hiszèmeny embereket! Leinformâlható ? Pl. Kárpáti Lily 27 ève foglalkozik spirituális dolgokkal, mint a Kártya jóslás, Asztrológia, Sorselemzès. Szerintem keres meg egy profi jósnôt! Mit Mond, igy lesz egy ôsszehasonlitási alapod! Megirom a telefonszámát: 06/70/590/5102
2020. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jóslást tanulni? És miért kell cigánynak vagy lánynak lenni hozzá?

Alapban csak műsor az egész. Ami részben megbízható az a megértés de azt nem lehet tanulni. Az van, vagy hallgatsz rá vagy lesz@rod.


(A számot privatba kellett volna...)

2020. dec. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!