Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is álmodtatok már a legfels...

Ti is álmodtatok már a legfelsőbb vezérrel Kim Dzsong Un al? Múltkor történt az egész.

Figyelt kérdés
Szóval úgy volt hogy aludtam , és arról álmodtam h ilyen katonai megbeszélés, és azt gondolták fehér vagyok, ami miatt kikéne végezni engem, és ott voltak az észak koreai katonák meg a kim jong un fekete öltönybe szokásosan. Nem löttek le mert közben kiabáltam nekik h én se szeretem amerikát, majd nem fogta rám a katona a fegyvert. Utána Kimmel bementünk egy külön szobába, ahol volt ablak (vagy valami erkélyféle bal oldalt), és szembe ültünk egymással, majd kérdeztem tőle hogy tud e adni cigit (mert láttom hogy van nála) mire mondta hogy be van neki osztva, vagy hogy neki sincs, vagy hogy vegyek magamnak. Aztán mondta épp hogy ,, 8 kor lemegyek egy cigira " úgy hogy a 8 órához közel se voltunk mert közbe ránéztem az órámra, és nem volt annyi idő.. Miért álmodok egy ilyen elvetemült emberről? Talán mert kedvelem? Ha igen miért olyan mintha tényleg feltérképezném hogyan néz ki , annak ellenére h sosem láttam, pedig tényleg olyan volt mint ha ott lenne személyesen... Akikről videót látok ezek szerint, már tudok is róluk álmodni? Vagy azért álmodok róla mert szeretnék velük találkozni?
2017. aug. 30. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még nem.
2017. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyám meg Putyinról álmodott. Ez így már maga az apokalipszis!!44!
2017. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És Mao Ce Tung ról álmodott már valaki?

Az nagyon nagy lenne

2017. szept. 1. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Öreg kommunisták szerintem nap mint nap, de ők nem írogatnak ide.
2017. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mao-val nem, de Kim Dzsong Unnal már igen. Az álmomban tök jófej volt. Engem érdekel Észak-Korea, lehet hogy azért.
2017. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó

Én is ezen törtem a fejem múltkor.

2017. szept. 2. 09:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Kimmel és Mao-val álmodol? Biztos nézted a "Zsarnokok", "Evolution of evil" című doki sorozatot
2017. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én Orbánnal,Sztálinnal,ès Hitlerrel álmodtam eddig...
2019. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!