Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki jártas tudatos, irányított...

Aki jártas tudatos, irányított álmodásban, szerintetek tud a jövőbe is látni vele?

Figyelt kérdés
Nem vagyok profi tudatos álmodásban, mondjuk azt hogy egy tucatszor sikerült már, de mind akaratlagosan. Bár az álomban sikerült mindent irányítani igen. Van olyan aki tudatos álomban képes olyan szintre kerülni, hogy betekintést lásson a jövőbe? Tehát például tudja hogy hová kell mennie holnap/holnapután / hétvégén, vagy akármi, és megpróbálja hozzákötni a helyhez a személyeket, vagy cselekményeket. Ilyesmi szerintetek lehetséges?

2020. okt. 20. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges a jövő egyik variációját megálmodni, azonban ezt semmiféleképpen nem nevezhetjük jóslásnak. Ugyanúgy le tudod írni a valószínűsíthető folyamatát pl. egy randinak, mert általában elég sokszor sablon szerint működik, de ettől még ez nem lesz ezoterikus értelemben vett jóslás.
2020. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másrészt az álmok a memórián alapszanak, tehát nem tudsz meglátogatni egy olyan helyet, amiről nincs vizuális vagy egyéb információd, de egy leírás alapján az agyad ki tud találni egy majdnem megfelelő képet a helyről.
2020. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előfordulhat, de kétlem, hogy ez szándékos volna
2020. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem sajnos még nem sikerült, pedig utána néztem. Általában filmszerűen emlékszem az álmaimra, de van amikor napközben jelennek meg képkockák. Amúgy woooww hogy lehetséges? Mármint oké értem vannak rá technikák mondjuk folyamatosan képben vagy mikor elalszol sbt... Na mind1


Egyébként nektek volt már alvásparalízisetek? Érdekes, ilyenben már volt részem:/...

2022. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!