Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Léleklátó olyan mint a jós?

Léleklátó olyan mint a jós?

Figyelt kérdés
Léleklátókkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

2020. nov. 18. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb. Nem olyan.
2020. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miben sokkal jobb?
2020. nov. 19. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Többet lát.
2020. nov. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nem, mert kèt kûlômbôzô kèpessègû szemèlyrôl van szó! A lèleklátó látja a Szellemi lènyeket! A jósnô pedig valamifèle módszerrel illetve eszkôzzel pl. Tarot kártya segitsègével nyer információt!
2020. nov. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem mennék el a helyedben egyikhez se, sőt az ezotériát is nagy ívben kerülném, én voltam két neves jósnál, bele is keveredtem általuk az ezotériába,és azon kívül, hogy az egyik nagyon sok pénzzel levett, nem jött be amit mondott. A céljaimat nem értem el, pedig mind a kettő nagy szakembernek tartja magát. Mikor feltettem nekik a kérdést, miért nem jönnek be amit mondanak, mint a papok isten útjai kifürkészhetetlenek, volt a válasz. És amikor feltettem a további kérdésemet, hogy lehet azót több pénzt bukok, és nem tudom befejezni amit szeretnék nagyon felháborodtak. Én azt tanácsolom költsd magadra inkább azt a pénzt, menj amikor majd lehet utazz, ha visszamehetnék az időben nem mennék el ezoterikus emberekhez. 14 évvel ezelőtt ígéretet kaptam párkapcsolatra, azóta se jött be, se a tanulmányaim folytatása, pedig annyi mindent ígértek.
2020. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!