Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan nyerhetnék a lottón?...

Hogyan nyerhetnék a lottón? Milyen rituálé vagy mittomén kell hozzá hogy meglássam előre a nyerőszámokat?

Figyelt kérdés
Ma vittek el közel 4 milliárdot! Nekem elég lenne 5 milliárd is.
2020. dec. 19. 22:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Mit akarsz a nyert pénzzel?
2020. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tegnap írtam egy válaszhoz, bemásolom ide is.

Velem megtörtént, az érzés leírhatatlan mikor meglátod.


''Szia külföldön élek.


Egyik itteni szerencsejátékon leesett hétszámjegyű összeg euróban.


Megmondom őszintén mikor megláttam olyan adrenalinfröccs öntött el, hogy felugrottam a fotelból, kinyitottam az erkélyajtót, és telitorokból az éjszaka közepén azt kiabáltam IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!


Láttam hogy utána rögtön felkapcsolódik egy csomó lámpa a lakásokban gyorsan bementem.


Nos miután megkaptam, vettem kettő autót, egy sportcoupét és egy terepjárót, egy hatalmas lakást erkéllyel, egy hétvégi házat vidéken nagy telekkel.


melózni továbbra is járok, de nem tudják elképzelni mi van.


kisugárzásom más lett, jó ruhákat veszek, sűrűn jártam nyaralni ezidáig, senki nem értette.


azt tudom hogy rengeteg kollegina próbálkozott be ezután itt a cégnél.''

2020. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak Gratulálok!!

Amúgy tudom milyen érzés, mert tippmixen nyertem egy jó nagy összeget egyszer. Jó, nem euroban volt milliós összeg, de legalább megismerhettem, milyen lehet nyerni 😀 8-as voltam.

Akkor is amúgy csak a megérzéseimre hagyatkoztam. Olyan csapatokra raktam, amiknek szinte lehetetlen lett volna nyerniük, aztán mégis bejött, alig akartam elhinni 😄 az utolsó meccset pedig végig könyörögtem, hogy sikerüljön, teljes extázisban voltam 😃

2020. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13-as!

Amit leírtál a 8. válaszodban hasonlóan szoktam én is csinálni.

Rengeteg műsort dokumentumfilmet néztem lottónyertesek életéről, könyveket olvastam róla, cikkeket gyűjtöttem ki.

Aztán egyszer nekem jött ez az érzés.

12. válaszíró voltam.

2020. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%
Megveszed a szerencsejáték zrt.-t és tuti nyerni fogsz!
2020. dec. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szegények adója. Sehogy
2021. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!