Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki emlékszik még itt...

Valaki emlékszik még itt Legginor nevű YouTube csatornára ?

Figyelt kérdés

Volt régen egy YouTube csatorna, ahol különböző kultúrák (legfőképp) Japán démonidéző rituálékat töltöttötek fel. Veszélyes játékoknak nevezte ezeket a rituálékat, és tényleg, a legtöbbjük "játék" volt 😉

A csatorna neve Legginor 1 volt aztán volt Legginor 2-is...

A slussz poén a történetben hogy a két csatorna az összes videóval, úgy eltűnt, hogy arról sem lehet tudni, aki készítette őket.


Ez vagy 5 éve volt... senki nem tud róla semmi még véletlenül sem ?



2020. dec. 18. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Elvitte az ördög.
2020. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik
2020. dec. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"A csatorna neve Legginor 1 volt aztán volt Legginor 2-is..."


Ez már kettős eltűnés.

2020. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Azért lett átnevezve 2-re, mert egyszer abbahagyta a videózást, de azt egy külön videóban bejelentette, és a korábbi munkái is megmaradtak. Az utolsó új neve a törlés előtti hónapokban "L" volt.


Amúgy 2019-ben még létezett a csatorna.

2020. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CsabiTube válasza:
100%
Emlékszem rá. Néztem még régebben én is. Ha minden igaz, visszatért, itt a csatornája linkje: https://www.youtube.com/@legginor1
2023. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!