Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van olyan, aki megjósolta...

Van olyan, aki megjósolta (visszatekinthetően) az ez évi vírushelyzetet?

Figyelt kérdés
Most néztem a tv-be, hogy jövő évre hú de okosak és jósoltak midnenfélét. Valaki tud olyanról, hogy tavaly megjósolták erre az évre ezt a fejetlenséget? Linkelnétek ilyet?
2020. dec. 28. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Én pont tegnap röhögtem ezen:D:D:D


[link]

2020. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Jó lapok ezek, de írtó szarul értelmezte! A tarot mindig az igazat mondja, csak érteni kell mit mesél.
2020. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SZücsöm ***** válasza:
Hát Bill Gates jó pár évvel előre "megjósolta". Bár dátumot nem említett de ettől függetlenül be jött az állítása.
2020. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Basszus így félremagyarázni a lapokat :-D Nevetséges, minimálisan van köze ahhoz amit elmondanak róluk:-D
2020. dec. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván utólag én is ezt mondanám :D De a kérdés nem ez volt.
2020. dec. 29. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező aki ért a kártyavetéshez az tudja mennyire félre vannak magyarázva a lapok, milyen sablonosak.


Ez nő semmihez nem ért nemhogy a kártyavetéshez.


Amúgy meg nem, mert a kártya csak úgy adná ki ha konkrétan rákérdezne valaki az eseményre, annak meg elég kicsi az esélye ha valaki ara kérdezne a koronavírus előtti időkből hogy jajj vajon 2020ban nem-e lesz-e koronavírus véletlenül.

2020. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tavasszal láttam egy Youtube-os jóslós videót még 2019-ből, ami 2020-ra megjósolta, hogy gazdasági válság jön, ami év vége felé fog csúcsosodni. Azt mondták emlékeim szerint, hogy sok munkahely meg fog szűnni. A vírusról konkrétan nem volt benne szó, nem emlékszem, de a leírt események és a hatások stimmeltek. De fogalmam sincs, melyik volt az a videó.
2020. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!