Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez az év mennyire fog a...

Ez az év mennyire fog a koronavírusról szólni?

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt azt mondták a politikusok világszerte, hogy vége lesz tavasszal. Most viszont sokan azt mondják hogy mutációk révén velünk marad évekig
2021. jan. 1. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
A vírus velünk marad, nem tűnik el. És igen, mutálódni fog, mint az influenzavírus, meg a többi vírus. Maximum a járvány fog véget érni majd talán nyár elején.
2021. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
64%
Semeddig. Ezzel tartják pórázon az embereket. Egy, mondhatni bölcs ember mondta : Csinálj káoszt, ha uralkodni akarsz. Tökéletesen működik.
2021. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez az év a védőoltásról fog szólni szerintem.
2021. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Gates szerint csak márciusig kell kibírnunk,akkorra minden visszatér az eredeti kerékvágásba..Én meg hiszek neki...követi a fekete piramis tervét,tehát addigra mindenkit beoltanak,becsippelnek így lesz mire fogni,hogy miért tűnt el hirtelen a színpadunkról..


Egyrészt még a bibliában is benne van,hogy "amilyen gyorsan jött,ugyanolyan gyorsan fog eltűnni"...

Másrészt a covid még mindig karmikus akár a pestis,az pedig ha elvégezte a dolgát (már pedig mostanra bevégezte a feladatát) magától eltűnik..

2021. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oltásról fog. Már előre unom.
2021. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es olvastam a Bibliát, 2-szer is, igaz, hogy legalább 20 évvel ezelőtt, de kétlem, hogy ez így benne lenne vagy hogy erre vonatkozna. Bár, ha benne van, akkor megmondhatod, pontosan hol. Egyébként a spanyolnátháról olvastam, hogy bár évekig jelen volt, egyik napról a másikra szűnt meg. Honnan tudod, hogy nem arra vonatkozik, ha tényleg benne van a Bibliában?
2021. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2022ig biztos
2021. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez benne van a bibliaban.
2021. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!