Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A tenyér jóslásról mi a...

A tenyér jóslásról mi a véleményetek? Van, akinek jósoltak tenyérből és bejöttek neki események a jövőre nézve?

Figyelt kérdés
A jós azt monta, hogy egy kisfiam lesz és egy kislányom. Ebből a fiú meg van már, most próbálkozunk tesóval. :)

2021. jan. 1. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer jósolt egy csaj a tenyeremből egy kocsmában, akivel aznap ismerkedtem meg. Olyan dolgot mondott, amit akkor nem vettem komolyan, de évekkel később mégis igaza lett. (Párkapcsolattal kapcsolatban)

Nem találkoztam vele többet és a nevére sem emlékszem már, de valahogy ijesztő volt, hogy egyáltalán nem ismert engem, mégis tök pontos dolgokat mondott a jellememről és azt is tudta, hogy elvált szülők gyereke vagyok. Tőlem ezeket nem tudhatta mert ilyen személyes témákról nem dumáltam vele.


A nővéremnek meg van egy cigány barátnője aki a nagyanyjától tanult kártyajóslást, ő napra pontosan megjósolta a dédmamánk halálának napját hónapokkal előbb. Elég durva volt. (Bár az nem tenyérjóslás volt)


Nyilván vannak sarlatánok is, a két fenti sztoriban az a közös, hogy egyik esetben se kértek pénzt a jóslásért. A valódi jósok ajándékként tekintenek a tehetségükre amit tovább kell ajándékozniuk, tehát nem kérhetnek pénzt érte. A fizetős jósok gyakran csak lehúzzák pénzzel az embert és hülyeségeket beszélnek, szóval csak óvatosan velük :)

2021. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nekem josolt egyszer egy indiai turbànos férfi! Meg mondta, hogy mikor fog szûletni az elsô gyerekem! Azt is megjòsolta, hogy két gyerekem lesz! Igaz lett minden amit megjosolt!
2021. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kislanyt varok szoval bejott a josnonek. :)
2021. jún. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!