Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit lehet látni a tenyeremben?

Mit lehet látni a tenyeremben?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szól akik hisznek az ilyesmiben és szoktak is foglalkozni vele, és ráérnek esetleg kedvességből ránézni a tenyeremre. Amennyiben nem hiszel benne, kérlek ne írj felesleges dolgokat, köszi.


[link]


[link]


[link]


Most 24 éves vagyok. Mivel a kérdés anonim ezért bármit “látsz” a tenyeremben nyugodtan ideírhatod.



2020. aug. 18. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
én személy szerint bőrt látok a tenyeredben
2020. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Tenyérből nem lehet kiolvasni semmit. Szerintem te is tudod, és azok is, akik "értenek hozzá". Most ezt nem azért mondom, mert szándékosan nem akarok segíteni, hanem épp ellenkezőleg.

Viszont ha akarod, írd le azt a 3 fő dolgot, ami érdekel az életeddel, a jövőddel kapcsolatban, és mesélek.

És egyébként nagyon szép kezed van!

2020. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lesz-e valami komolyabb betegségem/traumám az életben? Meddig fogok élni? Lesznek-e gyerekeim?
2020. aug. 18. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

A múltkori páciens könnyebb volt, ő csak azt akarta tudni, hogy sikerül-e a műkörmös tanfolyama.

De lássuk.

Első kérdés: igen

Második kérdés: ezt nem lehet előre megmondani

Harmadik kérdés: nem lehet biztosan megmondani, de ha szeretnél, nagy eséllyel igen

2020. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miből tudtad megállapítani az elsőt?😲
2020. aug. 18. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Ne legyél hiszékeny. Onnan tudtam megállapítani, hogy mindenkit ér komolyabb betegség vagy trauma az életében. Persze relatív. Tegyük fel, ha valaki életében nem lesz komolyabban beteg, annak egy lábujjtörés is vehető komolyabb traumának. De komolyabb trauma lehet az is, amikor meghalsz majd, vagy ha meghal valamelyik közeli hozzátartozód. Vagy ha bármilyen sérülés ér. Ezek közül elég valószínűtlen, hogy valamelyik legalább ne történjen meg.

De azt azért tartsd észben, hogy ez nem attól függ, hogy milyen a tenyered redőzete. Oké, hogy a középkorban hittek ebben a tanulatlan emberek, de azért 2020-ban ideje túllépni ezen. Minden bántás nélkül, tényleg jó szándékkal. :)

2020. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!