Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan készítsek ingát?

Hogyan készítsek ingát?

Figyelt kérdés

Kiskoromban a nagyim mindig használt ingát, ő a karikagyűrűjét lógatta egy cérnára. Nekem egy gyűrűm van valamelyik fiók legalján, amit még valakitől kaptam, ilyen hangulat-gyűrű, de igazából nem nagyon váltja a színét és nagyon nem is ragaszkodok hozzá.

Van egy schwarovski nyakláncom, könnycsepp alakú. A netes kutatásom alapján ez lenne a legideálisabb, mert az oldalakon, amiket néztem, kristályokat meg gyémántokat ajánlanak ingának. De egyszer se volt rajtam, ehez sincs kötődésem, ez nem baj? A súlya és a mérete pont megfelelő lenne.

Ha ez jó, akkor mire rakjam rá? Egy sima láncon lóg, nem hiszem hogy ezüst lenne, bár fogalmam sincs. A mamám gyűrűje szimplán egy piros madzagon lógott. (Amilyenből mindig a bal kezére kötött karkötőt) Én is rakjam át egy madzagra?


Á válaszokat előre is köszönöm, de a gúnyolkodók/hitetlenkedők kíméljenek! Köszii!🙃


20/l



#gyűrű #jóslás #medál #inga #Ingás jóslás
2021. márc. 4. 18:19
 1/8 Grimfox ***** válasza:
87%
Tulajdonképpen egy hajszálra függesztett anyacsavar is használható ingának. Egyéb híján használtam már ilyet is. Nincs különbség a működésében ennek, és egy drága kristályingának. A könnycsepp alakú medál talán csak azért jobb, mert jobb a súlyeloszlása, mint egy csavarnak gyűrűnek, vagy hasonlónak.
2021. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

1es válasz, mivel az érzékelő te vagy.

Az inga csak láthatóan jelzi a kezed, ujjad finom kitérését.

2021. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm😊

És mi a helyzet azzal, hogy meg kell tisztítani? Van ahol azt írják, hogy egy éjszakára rakjam sós vízbe, van ahol meg azt, hogy délelőtt rakjam ki a napra, merthogy ezzel megszabadítom mások energiájától.

2021. márc. 4. 19:36
 4/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Ahogy Steven is írja, nem az inga érzékel, nem az a valódi mérő eszköz, hanem te magad. Az inga azért tér ki, mert a kezed finommotorikus mozgása mozgatja. A finommotoros mozgást pedig a tudattalan befolyásolja. Az inga csak olyan, mint a mérőműszereken a mutató, vagy kijelző. Az apró jelzéseket, amiket nem vagy képes tudatosan érzékelni, látható formában mutatja. Ezért is mindegy miből készül. Ha számodra úgy jobb, mert magabiztosabbnak, összeszedettebbnek érzed magad tőle, akkor meg lehet tisztítani. Például füstölő füstjében. A sós víz nem igazán jó. Vagy víz, vagy só. A víz folyóvíz szokott lenni, amikor tisztítasz valamit, azaz például csap alá tartod, a só pedig kősó, kezeletlen tengeri só. A napfény, holdfény nem tudom mennyire működik, szerintem az csak akkor, ha olyan anyagból van az inga, amire ezek hatnak.
2021. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most csináltam 1 ingát
2021. márc. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És milyenv
2021. márc. 6. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Műanyag kv keverőből és kb 12 cm fehér cérnából


Igy is működik

2021. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Grimfox ***** válasza:
Én egyszer vasúti anyát is függesztettem már zsinórra. Kilengett, csak lassú volt, mint a reumás csiga. Tényleg majdnem mindenből lehet ingát készíteni.
2021. márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!