Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy tudnék megtanulni jósolni?

Hogy tudnék megtanulni jósolni?

Figyelt kérdés

Kártyából szeretnék jósolni,és a tisztánlátás képességét is szeretném elsajátítani.(ha lehet)


CSAK OLYAN,ÍRJON AKI HISZ BENNE!


2010. aug. 18. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Ezt nem lehet tanulni, max. fejleszteni, ha van hozzá képességed, de ha nincs, akkor időpocsékolás (pénzt meg ne adj ki "tanárnak", mert nem tudják tanítani).
2010. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Én tudok neked segíteni.

a tisztánlátásért: NEM FOGSZ MEGTANULNI JÓSOLNI!!!!!

(másik probléma megoldva)

2010. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jósolni úgyis megtanulhatrsz hogy sok olyan könyvet olvasol ami ezzel foglalkozik + szerzel vhonnan jóskártyát, és ha érted a logikáját meg hogy milyen kártya mit jelent,+ ez a kártya lap a másikkal miben függ összes stb stb, ha ezt megérted akkor már jós vagy.:)

Persze nem egyszerű megtanulni a kártyalapok közötti összefüggéseket, de mondom, olvass sok, ezzel foglalkozó könyvet.meg lehet tanulni, csak egy kicsi tehetség kell hozzá, ha érzelk magadban elszántságot akkor sikerülni fog.:):D

2010. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy tudom, hogy a jósláshoz nagyon jó emberismeret kell. Ha olyan alkat vagy, aki szó nélkül is megmondja egy idegenről, hogy milyen ember, akkor ezzel nincs gond.

Sok jós csinálta azt, hogy kiismerte a kérdezőt, és az apró tudattalan reakciókat felhasználva gondolta ki, mit fog mondani. És amit jósolt, be is jött gyakran.

2010. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
El kell keserítenem az elsőt, de meg lehet tanulni jósolni. Ez is olyan mint bármilyen más képesség. Tudom gyakran nem így tűnik de minden embernek vannak megérzései, és ezt kell fejleszteni, uralni stb... Vannak akik beállnak néhány alapanyag közé és már főznek, mások tanulnak főzni. Van aki zokszó nélkül biciglizik elsőre van akinek gyakorolni kell. Ilyen a jóslás is. Bárki megtanulhatja, illetve legyél bármilyen őstehetség ha nem ápolod a tudást akkor hamar lehagynak azok akikkel szemben eddig előnyben voltál.
2010. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az orvosláshoz hasonlítanám, ha nincs hozzá érzéked, sose leszel (jó) orvos...
2010. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Nem akarok veszekedni, de te tévedsz, aki próbálod elhitetni másokkal, hogy ezt bárki képes megtanulni. Ha ezzel kevesebb lesz a pénzed, mert kevesebb ügyfeled lesz, azzal csak jobb lesz a társadalomnak, mert kevesebb lesz a hazugság az életükben. Én sose mondanék olyant, hogy "gyere, tanuld meg", mert tudom, hogy én se parancsra kapom a jövőképeket, hanem akkor, amikor szükség van rá.

Ha törölteted a hozzászólásomat, ez akkor is így van, és magadat is becsapod.

2010. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek ügyfeleim, így nem is fűződik érdekem hozzá. Van némi igazság abban amit mondasz hiszen tényleg van aki akármennyit gyakorol sosem lesz jó orvos stb... De mindenki saját adottságaihoz mérten fejlesztheti. Saját útkereső/önismereti szintre viszont az emberek 99,99 % -a képes. Van akinek ennek és a magasabb szinteknek az elérése kevesebb és van akinek több energiát igényel adottságtól függően. Hidd el ha valaki valamit akar akkor nincs olyan szó hogy lehetetlen. Így nemcsak a kérdezőnek hanem mindenki másnak javaslom, hiszen életük más területein is hasznos lesz hogy jobban felismerik az intuíciójukat.

Javaslom neked R. Bach: Sirály című könyvét (ezt az utolsó válaszolónak írtam nem a kérdezőnek, bár ez olyan könyv amit mindenkinek szívesen ajánlok).

Néhány idézet tőle:


´Nem lehet olyan álom, amelynek az eléréséhez ne lenne elegendő erőd.´


´Nem az dönti el, mire viszed, hogy mikor kezded, hanem az, hogy mikor hagyod abba.´


Ne higgy a szemednek. Amit azzal látsz, csupa korlát. Az értelmeddel nézz, ébredj rá, amit úgyis tudsz már, és meglátod, hogyan kell repülni.

2010. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lát beléd senki rajtad kívül, ezért nem lehet tanítani, csak te ismered magad igazán, ugyanazzal a dologgal kapcsolatban más ember mást érez, gondol.
2010. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos jóslási technikákat meg lehet tanulni (tarot, bibliomancia,geomancia, rúnajóslás, stb.). Ha olyan jóslást akarsz, amivel szó szerint látod a jövőt vagy megérzéseid vannak, akkor arra szerintem születni kell(ilyen például a tisztánlátás, a pyromancia és a hydromancia). Az emberismeret szerintem a sarlatánoknak kell a "hideg olvasáshoz" meg ilyesmikhez.
2010. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!