Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki írt már a reklámokban...

Valaki írt már a reklámokban látható Wu mesternek, aki lerajzolja a nők-férfiak lelki társát?

Figyelt kérdés
Nem csak becsapás az egész 5800 ft-ért? Ha él egyátalán a Wu mester, hogyan kapja meg a világ minden tájáról az összeszedett pénzt? Ki és hogyan tud hamisítani ilyet? Újabb átverés? Vagy létezik ilyen lelki társ vhol?

#Wu mester #lelki társ rajz
2021. márc. 27. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Én 5800-ért rajzolok neked, amit csak szeretnél.
2021. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég kamunak tűnik.
2021. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Bassza meg Wu.

Rajzolt nekem egy albán közmunkást.

Nagy kamu az egész

2021. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Am nem is rajzol hanem programmal készült foss
2021. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákeresel a fotókra, megtudod, hogy facebookról lopkodták össze a boldog párokat...
2021. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egy kutyát rajzolt...

Oké oké tenylem imádom a kutyulikat de nem ennyire.

2021. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

:D

Most komolyan perkáltatok neki?

Mondjuk a Youtube adhatna magára kicsit jobban, hogy mégis mit reklámoz.

2021. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5/5 kerdesguru válasza:


"Szia! Ez a youtube videó nekem is felkeltette az érdeklődésem, úgyhogy picit utánajártam :) Sajnos átverés, egy külföldi oldal magyarosított verziója. Az eredeti (amerikai) oldalon olvasható az alábbi szöveg:


'This is a fun service where we draw a picture of a potential partner you may like. This service is provided for entertainment purposes only. Results may differ depending on the person and are not guaranteed.'


Fordítás: 'Ez egy szórakoztató szolgáltatás, ahol képet rajzolunk egy potenciális partnerről, aki tetszhet neked. A szolgáltatás kizárólag csak szórakoztatási céllal nyújtjuk. Az eredmények személyenként eltérőek lehetnek, és nem garantálhatók.'


Emiatt ha kíváncsi vagy és az a a célod, hogy kapj egy szórakoztató képet, abban az esetben jó döntés lehet, de lelki társat sajnos nem kapsz vele.


Remélem segített a válaszom :)


Szép napot!"

2021. márc. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy utánajártál. Ez szerintem hasznos információ másoknak is!
2021. márc. 28. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!