Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Budapesten hol találhatok...

Budapesten hol találhatok IGAZI jósnőt?

Figyelt kérdés

Olyan jósnőt keresek Budapesten, aki nem kókler és megbízható. Mennyit illik neki adni? (mert én úgy hallottam egy jó ismerősömtől, aki volt ilyen jósnál, hogy az igazi jósnők, akik nem akarnak átverni, azok nem kérnek pénzt..de persze illik neki adni)

Amúgy hiába kérdezném meg ezt az ismerősömet, ő nem Budapesten volt..mielőtt valaki leszólna.


Egy cím és név kellene nekem. Privibe írhattok!


Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 20. 09:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Ilyen nem létezik. Mindenki maga alakítja a sorsát.
2010. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

én Müller Rózsához fogok menni a jövő héten, anyu már volt és nagyon jól megmondta a dolgokat rövidtávra (hosszútávra még nem tudom) és sokat segített

Ő megmondja h mennyit kér, neki ez a munkája, nem olcsó, de én most ezt ajándékba kaptam születésnapomra és nagyon érdekel, h mit lát.

Nem hinném h attól komoly valaki h nem kér pénzt, szerintem ez max ismerős kategóriában működik.

2010. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Némi ellentmodás van a kérdésedben:az "igaz" szó és a "jós" nem fér össze egymással.
2010. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
A keletinél rendel lakatos márlonbrándó,2000 Ft-ért bármit kérdezhetsz tőle.Azt,hogy hogy ismered meg,ne kérdezd,majd ő fog téged megszólítani,vmi kamu szöveggel pl.,hogy mennyi az idő,vagy ilyesmi.Aztán odaadod a pénzt,és kérdezhetsz,csak siess,mert az ő ideje is drága,mindig rohan valahová,miután megkapta a pénzt.DE,ő olcsó,és kijózanít,legalább a jelent tisztán fogod látni ezután,
2010. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Vidéken tudok nagyon jót, Bp-en átlagosakat egy rakatot. Müller Rózsa futószalagon fogadja az embereket és ugyanazokat az általánosságokat mondja mindenkinek. Ránézésre se jós. Ha nem hiszed menjetek többen egyszerre és meglátod hogy mindenki ugyanazt a szöveget kapja. Tudom a műsorával kicsit lejáratta magát de Joshiról úgy tudom nagyon jó.
2010. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Joshi jós?
2010. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Erikánál én is voltam. 95-98%-os. A hideg rázott amíg nála voltam, csak ajánlani tudom!!!
2011. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Kismacsek11 válasza:
Szegedi Erika jósnőnél mi a tarifa?
2012. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Mármint a kérdésre értettem az aktualitást. A telefonszám biztosan jó! Csak akkor nem tudja felvenni a telefont ha dolgozik, de mindenkit visszacsönget később , ha van szám kijelzése. Ez elég korrekt dolog szerintem.
2013. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én egy jós/férfihez járok. Nagyon megbízható és megfizethető! Leventének hívják, ha érdekel tudok elérhetőséget adni! Helyileg a corvin negyedben van.
2014. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!